• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Ilk iliski

Defnam123

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
197
114
Kızlar vemcain sprey girişteki baskı hissini de geçirir mi? Ben parmak falan hissetmedim bile ama girise gelince penisle çok baskı oluyo ve eşimi ittiriyorum istemsizce ne yapmaliyim

Yenidelhi

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2019
185
573
Kızlar vemcain sprey girişteki baskı hissini de geçirir mi? Ben parmak falan hissetmedim bile ama girise gelince penisle çok baskı oluyo ve eşimi ittiriyorum istemsizce ne yapmaliyim
İlk başlarda ben de öyle oluyordum. Sürekli eşimi istemsiz itiyordum. Tamamen psikolojik ilk seferki gibi acıyacağını düşündüğüm için öyle oluyordu. Alışınca ve bu düşünceyi kafamdan atınca geçti. İnşallah sizin de geçer 🤲

Defnam123

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
197
114
İlk başlarda ben de öyle oluyordum. Sürekli eşimi istemsiz itiyordum. Tamamen psikolojik ilk seferki gibi acıyacağını düşündüğüm için öyle oluyordu. Alışınca ve bu düşünceyi kafamdan atınca geçti. İnşallah sizin de geçer 🤲
İlkini de yapamıyorum yani afedersiniz çok az bi giriş olduğu an baskı hissi oluyo nasıl asicam

Ev-kusu

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2019
567
737
O derdi benden iyi bilen yoktur heralde
Bizim 2 seneden fazla zaman olmadı psikolojik sanmıştık meğerse doğuştan bi sıkıntım varmış😳

Ev-kusu

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2019
567
737
Bende parmak giriyo acaba olabilir mi yinede sorun
Yo ben illa sorun vardır diye demedimde yinede doktora görünmekte fayda var ben psikolojik zannettiğimden 2 sene beklemek zorunda kaldım boşa zamanım geçti o kadarda zorluk çektim☹ aslında defalarca gitmiştim doktora ama kimisi bişey yok dedi kimisi 1 sene deneyip gel dedi doğru düzgün bakmadılar bile. Yaşayacağım varmış işte ama bendeki durum milyonda bir insanın başına geliyodur

Yukarı Alt