• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Ilk iliski

1akgkrc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2019
46
7
Canım kaydırıci kullandın mı yavaş yavaş oluyo böyle şeyler herkezi bilmiyorum ama zorlanıyom insan tabiki sorun oldunu düşünmüyorum senin kafan orda olduğu için olmuyo kendini rahatlat kaydırdı kullansın esin ön sevişmeyin uzatın bide bence

Kendinisevenbirii

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2018
5.598
23.853
Ay o kadar mutlu olurum ki olsa.şimdi diyoruz o çok çok az giren baş kisminda olan baskı hissine mesela biraz git gel yaparak alışayim çünkü işin garibi zevkte alıyorum ama çok baski hissi de geliyo belki o şekilde bi tık bi tık ilerleriz
Kesinlikle faydasını görürsünüz bence bu dediğin şekilde canım aceleniz yok nasılsa yeter ki vazgecmeyin yavaş yavaş deneyin,hepsini aldığın gün bu muymuş ya diyeceksin gör bak inşallah 😃
Bide dediğin gibi daha çok zevk almaya bak o esnada kafanı kasılma durumuyla meşgul etme hiç anın tadını çıkar ki orası daha da gevsesin o baskı hissi gitsin,inşallah faydası olur da başardım yazarsın buraya👍

Defnam123

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
197
114
Kesinlikle faydasını görürsünüz bence bu dediğin şekilde canım aceleniz yok nasılsa yeter ki vazgecmeyin yavaş yavaş deneyin,hepsini aldığın gün bu muymuş ya diyeceksin gör bak inşallah 😃
Bide dediğin gibi daha çok zevk almaya bak o esnada kafanı kasılma durumuyla meşgul etme hiç anın tadını çıkar ki orası daha da gevsesin o baskı hissi gitsin,inşallah faydası olur da başardım yazarsın buraya👍
Umarim yazabilirimm😊

Defnam123

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
197
114
Canım kaydırıci kullandın mı yavaş yavaş oluyo böyle şeyler herkezi bilmiyorum ama zorlanıyom insan tabiki sorun oldunu düşünmüyorum senin kafan orda olduğu için olmuyo kendini rahatlat kaydırdı kullansın esin ön sevişmeyin uzatın bide bence
Bebe yağı aldik ama yöne baskı oldu

1akgkrc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2019
46
7
Hayatım bende aynı sıkıntı yaşadı. 4 aylık evliyim yeni olduğu için anlıyorum ve şuan 3 aylık hamileyim o yüzden kasma bi dus al rahatla ara vermeyin bolca yağlayın bence ben bide balayına yaşadım senin sorunu o yüzde n inat et illa Olucak dea

Arven25

☀ 👨‍👩‍👧‍👦🌈
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2018
214
171
Hayatım bende aynı sıkıntı yaşadı. 4 aylık evliyim yeni olduğu için anlıyorum ve şuan 3 aylık hamileyim o yüzden kasma bi dus al rahatla ara vermeyin bolca yağlayın bence ben bide balayına yaşadım senin sorunu o yüzde n inat et illa Olucak dea
Siz kayganlaştırıcı kullandınız mı. Yeni evliler genelde ihtiyaç duyar o yüzden sordum biz de bebek istiyoruz ve ben kayganlaştırıcı olmadan henüz ilişki yaşayamıyorum bunun da spermlere etkisi olduğunu, hamileliği zorlaştırdığını duydum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-10-2020

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 181 gün kaldı.

Bebeğiniz önümüzdeki 1 ay içinde hiç büyümediği bir hızla büyüyecek. Buna ek olarak büyüyen rahminiz sırt üstü yatarken, omurganızın sağ tarafından geçen büyük bir kan damarına baskı yapmaya başlayacak. Bunun için dinlenirken veya uyurken optimum kan dolaşımını sağlamak için sol tarafınıza yatmanız faydalı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Defnam123

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
197
114
Bi gazla milletin dediklerini yapayım dedim gittim allık fircasini bi gazla soktum bide ilk seferde girmesin mi ben şoka girdim tabi dün dediklerinide tekrarliyodum olcak galiba

R O S E B U D

Hedef: 49♥️
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2019
327
1.683
Kızlar vemcain sprey girişteki baskı hissini de geçirir mi? Ben parmak falan hissetmedim bile ama girise gelince penisle çok baskı oluyo ve eşimi ittiriyorum istemsizce ne yapmaliyim
Bu baskı olayı biraz psikolojik birşey. Kendini tamamen serbest bırakmalısın. Buna hazır olup öyle dene daha farklı olduğunu göreceksin. Tabii en önemlisi partnerine güvenip güvenmemen. Kendini sıktığın için baskı hissi hissediyorsun ve sanki patlayacak gibi düşünüyosun. Geçmişte belki de sorun yaşamışsındır bununla ilgili kötü bir olayın varsa buda bunu etkiliyordur. Güven, hazır ol ve kafandaki düşünceleri at..:)

Defnam123

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
197
114
Bu baskı olayı biraz psikolojik birşey. Kendini tamamen serbest bırakmalısın. Buna hazır olup öyle dene daha farklı olduğunu göreceksin. Tabii en önemlisi partnerine güvenip güvenmemen. Kendini sıktığın için baskı hissi hissediyorsun ve sanki patlayacak gibi düşünüyosun. Geçmişte belki de sorun yaşamışsındır bununla ilgili kötü bir olayın varsa buda bunu etkiliyordur. Güven, hazır ol ve kafandaki düşünceleri at..:)
Evet öyle sanırım bugün allık fircasi sokarken de çok kasmisim sonra uzun süre yapınca farkettim ki sıkmayınca o baskı hissi de gidiyo

Yukarı Alt