İlk konser anılarım

AYN

SİDİKLİ
Pro Üye
Emoji Skoru
2
Selam arkadaşlar,bu topiğe ilk konserlerimizi anılarımızı yazalım,

gitar çalmaya başladıktan sonraki ilk konserimi iş arkadaşlarıma verdim ve beni çok mizansel bir şekilde dinlemeye glmişlerdi,hepsinin elinde kulak tıpaçları vardı:1shok:
2. konserimi ise kavınvalideme verdim ve o kadar çok beğendiki,bi baktım koltukta uyumuş:bbo:
3.konserimi de bahar gelsin ilk kk buluşmasında vericem,artık nasıl olduğunu yazarım sizlere

kronick

bize her yer TRABZON:)
Pro Üye
Emoji Skoru
26
süpersin aynnnn....
ben ilk konserimi eşime vercektim ama evlenmekten vazgeçer diye vazgeçmiştim...:Roflol:
ikinci konserimi ninni söölemek suretiyle oğlusuma veriim dedim ama neden bilmem kıyametleri kopardı:Roflol:
üçüncüyü denemedim bile.....

Nisan21

Taze Bekar ( mihrace )
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Selam arkadaşlar,bu topiğe ilk konserlerimizi anılarımızı yazalım,

gitar çalmaya başladıktan sonraki ilk konserimi iş arkadaşlarıma verdim ve beni çok mizansel bir şekilde dinlemeye glmişlerdi,hepsinin elinde kulak tıpaçları vardı:1shok:
2. konserimi ise kavınvalideme verdim ve o kadar çok beğendiki,bi baktım koltukta uyumuş:bbo:
3.konserimi de bahar gelsin ilk kk buluşmasında vericem,artık nasıl olduğunu yazarım sizlere
4.konserini beraber verelim burda ayn ne dersin benim ilk olacak ama seni mahcup etmem merak etme sen çalarsın ben söylerim sesim güzeldir benim sayemde sende güzel bir konser vermiş olursun dimi ama:))))

yesilim

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
17
bunu okumamışım bir insan kendiyle bu kadarmı barışık olur.
bayıldım vallahi.çok güldüm...

AYN

SİDİKLİ
Pro Üye
Emoji Skoru
2
bunu okumamışım bir insan kendiyle bu kadarmı barışık olur.
bayıldım vallahi.çok güldüm...
yeşilcim güzel bir tespitte bulunmuşsun,gerçekten kendimle barışıkım:)
bu arada seninle tanışmak buraya kısmetmiş,seni tanımak istiyordum
sebebi ise Antalyalı olman:)k.validemler orda oturuyorlar ve her fırsatta geliyoruz

AYN

SİDİKLİ
Pro Üye
Emoji Skoru
2
4.konserini beraber verelim burda ayn ne dersin benim ilk olacak ama seni mahcup etmem merak etme sen çalarsın ben söylerim sesim güzeldir benim sayemde sende güzel bir konser vermiş olursun dimi ama:))))

inan buna ihtiyacım var,karizmayı kurtarmak lazım dimi ama:)

Krdi

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
18
Ben mütemadiyen konser veririm bunun ilki sonu yok.
1- Her sabah arabaya bindiğimde keyfim yerinde ise konserime başlarım eşim de teybi açmak sureti ile bana eşlik eder.
2- Gece oğluma ninnilerden bir potpori yaparım. Şu aralar repertuarım onun üzerine büyük bi ciddiyetle dinler zannumca uykusu kaçar. Çünkü susmadığım sürece uyumaz.
3- Elime bi defa gitar aldım hane geçmişte çalmışlığım var ya. Ses çıkaran herşeye ilgi gösteren oğlum kacacak delik aradı ve ben onu elimden bırakana kadar odaya girmedi.
4-Bi de arasıra eşime özel caz konserim oluyo tüm hanımlar gibi.
5- Eylemlerim devam edecek. Benim seray sever'den ne eksiğim var di mi:1yes2:

lena

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
AYN ALEMSİN BE CANIM.
Bİ DÜŞÜNDÜMDE BİR ÇOK KONSERİM OLMUŞ BENİM.
AYIPTIR SÖYLEMESİ SESİM GÜZELDİR.
HATTA İLK KONSERİMİ DEDEMAN OTELDE VERMİŞTİM.
MEZUNİYETTE
ARKASIDA GELDİ...

kuzum

Bu konida hassasum
Pro Üye
Emoji Skoru
267
:Roflol: Muhahahahha. Anam ne güldüm ne güldüm. Ayn konser anılarını bir kitap yapsan diyorum, ne satar ama haaaa.
Krdi senin gitar tutuşun bile ofsayttı yav. Güya hatun gitar kurslarına filan gitti. Silah zoruyla bize konser verirdi gaydirigubbak. Nasıl kaçacağımızı bilemezdik. :çok üzgünüm:

Yukarı Alt