• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

İlk reglinizle nasıl tanıştınız :))

Chocolita

Hızlı koşan atın boku seyrek düşer
Pro Üye
30 Ocak 2017
4.759
105.360
Kızlaar ayıptır söylemesi (yine de söylerim) bugün regl oldum ve beynimde çok gereksiz bir ampul yandı :KK70:

Benim ilk reglim çok enteresandı.. Orta 1'de memişleri erkenden pörtlemiş iri yarı bir kız olaraktan, okuldan eve dönüyordum. Doğum günümdü. Üstümü değiştirirken gördüm ve anneme koştum. Allahtan bu konuda bilinçliydim korkmadım. Oda ilk hediyeni almışsın dedi :) Sizin hikayelerinizi de duymak istiyorum :)))

Kozlenmis patates

Güçlü bir kadın:)
Pro Üye
14 Mayıs 2010
5.196
13.543
İlk reglim okulda olmuştu orta 1 de beden eğitimi sonrası korkudan iki havlu çorabı 2 ye katlayip(4kat yani )bacağimin arasına tahta koymuş gibi dolaşarak geçirdim :halay::halay:sanki bacağımdan sizacak gibi ama sadece birkac damla gelmisti ilk ...aylarca ne ablam ne annem kimse bilmedi:deli:

JustPeace

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2017
2.838
32.803
Hahahah ben ilk olduğum da orta 2 idi 12 , 13 yaş civarı , eve geldim ama nerden hatırlamıyorum , bir baktım çamur gibi bişey sonrası kendi çabalarımla kontrol altına almıştım ve tırsmıştım biraz ne olduğunu anlamayıp ilk , ama sonra kardeşime yardımım oldu ,onu bu konu da bilinçlendirip ,çekinmemesi için yardımcı olmuştum garip daha çamaşıra tutturamıyordu pedi :KK70: :KK70:

Chocolita

Pro Üye
30 Ocak 2017
4.759
105.360
İlk reglim okulda olmuştu orta 1 de beden eğitimi sonrası korkudan iki havlu çorabı 2 ye katlayip(4kat yani )bacağimin arasına tahta koymuş gibi dolaşarak geçirdim :halay::halay:sanki bacağımdan sizacak gibi ama sadece birkac damla gelmisti ilk ...aylarca ne ablam ne annem kimse bilmedi:deli:
Ayy birde o pede alışması var :KK70: ay bir taktım altımda şıkır şıkır. Birde en dandiği vardı evde canlady mi neydi. Annem dedi bununla acemilik atarsn :KK70: ahahhahahah :KK70: sonra o yanları sert sert beni kestii neler çektim. Çıkardım tayta yapıştırdım her tarafa geçtii üf

Chocolita

Pro Üye
30 Ocak 2017
4.759
105.360
Hahahah ben ilk olduğum da orta 2 idi 12 , 13 yaş civarı , eve geldim ama nerden hatırlamıyorum , bir baktım çamur gibi bişey sonrası kendi çabalarımla kontrol altına almıştım ve tırsmıştım biraz ne olduğunu anlamayıp ilk , ama sonra kardeşime yardımım oldu ,onu bu konu da bilinçlendirip ,çekinmemesi için yardımcı olmuştum garip daha çamaşıra tutturamıyordu pedi :KK70: :KK70:
Ahaha :KK70: sende benim gibi orta 1 de :KK70: bu ne böyle erkenden girdik ergenliğe :KK70: memelerimden çok utanıyordum ben ilk çıkarken. Ne giysem elimde sünnetlik çocuk gibi çekerek otruuodum :KK70:

Yukarı Alt