• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

İlk trimesterda kaç kilo aldınız?

Derindeniz95

Mucize gibi girdin hayatımıza;-)
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2018
2.455
2.868
29
Maşallah siz normal kilo almışsınız ideal yani 12 kilo bebek de kilo almış bir şey sorabilirim bebeğe kilo aldırmak İçin özel yediğiniz şeyler oldu mu🤗
Özel bisey tüketmedim ama mesela sağlıksız hiç bisey yiyip içmedim canım deli gibi cips isterdi 1 tane atardım ağzıma o kadar bol bol yoğurt yedim meyve tükettim ama kaşar duymuştum kilo aldırdığını doğruluğunu bilmiyorum tabi.

Marla91

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2019
211
113
29
Özel bisey tüketmedim ama mesela sağlıksız hiç bisey yiyip içmedim canım deli gibi cips isterdi 1 tane atardım ağzıma o kadar bol bol yoğurt yedim meyve tükettim ama kaşar duymuştum kilo aldırdığını doğruluğunu bilmiyorum tabi.

Siz tukettiniz mi peki kaşar

mucizelazim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
802
1.028
3 kilo aldıktan sonra yediklerime dikkat etmeye başladım, umarım toplamda 12 kilodan fazla almadan bitirebilirim :dua:

r0s3n

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2013
2.852
2.993
13 hafta bitti 4 kg almisim 🤦‍♀️ bende bulanti kusma vs olmuyor o yuzden de alıyorum ilk aylarda da galiba 🤷‍♀️

Cuttingcorners

hayat kısa, kuşlar uçuyor...🕊
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2017
3.379
8.222
Ben 3 kilo almıştım ama toplamda 12 13 kiloyla tamamladım midem bulandığı halde iştahım çok açıktı bebek gelişim evresinde olduğu için ambalajlı hiçbir ürün yemedim sadece son aylarda yemiştim herkesin dinamiği farklıdır bence hepsi kilo olmuyor ödem de olabilir

mucizelazim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
802
1.028
Bi de açlık hamilelikten önceki gibi değil acıkınca midem ağrıdan çıldırıyor 🤧 sende de öyle mi.
hayır ya ağrı yok bazen midemde mi bağırsaklarımda mı olduğunu anlayamadığım bir gaz oluyor sadece, o zaman şişkinlikten bir şey yiyemiyorum. Onun dışında acıkınca gözüm dönüyor midem bulanıyor leblebi bile olsa illa ağzıma bişey atıyorum.

r0s3n

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2013
2.852
2.993
Aksam yemekten 2 saat sonra filan canim bir seyler istiyor ozellikle cikolata vs. Dün aksam kendimi tutuyordum. Eşim dün diyetisyene gitmisti ona yemekten 2 saat sonra yiyebilecegi bir sey soylemis onu yapti geldi. Yogurt icine elma dogramis üstüne tarçın. Cok iyi geldi tatli isteğim gecti tavsiye ederim 😊

Cuttingcorners

hayat kısa, kuşlar uçuyor...🕊
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2017
3.379
8.222
İşte görmek istediğim yorum 😍
Ben ilk üç ay 3 kg alınca toplamda 20 falan alcam diye korktum da 😁
Ben o 3 kiloyu alınca bunalıma girmiştim resmen 😂😂 ama dikkat ettim yani yedim ama sağlıklı şeylerden yedim siz de öyle yapın ve çok yürüyüş yaptım evde spor yaptım videolarla şuan da tartıda birkaç kilo fazlalığım var ama her kıyafetim oluyor

slnkhrmn008

iyi düşün iyi olsun!
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2016
8.443
23.321
Ben o 3 kiloyu alınca bunalıma girmiştim resmen 😂😂 ama dikkat ettim yani yedim ama sağlıklı şeylerden yedim siz de öyle yapın ve çok yürüyüş yaptım evde spor yaptım videolarla şuan da tartıda birkaç kilo fazlalığım var ama her kıyafetim oluyor
Yok yok ben de dalgalandım da duruldum 😄
Şimdi hamilelikten önceki gibi besleniyorum şımarık beslenmiyorım.

Scener

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2015
3.957
7.190
11 haftalik hamileyim 1.5-2 kilo aldim. Acken midem cok bulaniyor, gece uyandigimda acsam uyuyamiyorum. Cubuk kraker yiyorum. Cok abartilmadigi surece asiri kilo alinmiyor. Ilk hamileligimde mutemadiyen yerdim 25 kilo almistim. Simdi oyle olmasin istiyorum

karamelmakiyato

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2019
68
144
Benim şekerim yüksek çıktığı için diyet yapıyorum, 8 kg verdim. 15. Haftaya kadar kilo vermekte sakınca yok demişti diyetisyen. Zaten kilolu hamile kalmıştım. Herhalde eski kilomla doğuma girerim:anneadayı: