İlle de Roman Olsun - Show Tv

J

Juliet

Ziyaretçi
Show tv de illede roman olsun yarışmasını izliyomusunuz ben izliyorum çok eğlencele :lepi:hihoyyytkaydirigubbakcemileinsanlar çok içten ve samimi başta melek baykal olmak üzere jüri kaydirigubbakcemile5

ladyyuppi

namidiger platonik_ask ;)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
95
evet bende izliyorum, sürekli olmasada denk gelince izliyorumşutarafagitti
melek baykali bende cok seviyorum
o yarismada 2 favorim var, birisi tek basina olan bir kiz var adi aklima gelmedi:eek:
cok güclü sesi var o, bide balatin gülleri
alisanla cagla sikel'de güzel sunuyorlar bence
müjdat gezende iyi bir jüri
güzel bir eglence programi olmus..kaydirigubbakcemile5

cemre_SU

halasının kuzusu:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
ay bende seyrediyorum çok söyluyorlar şarkıları

J

Juliet

Ziyaretçi
evet bende izliyorum, sürekli olmasada denk gelince izliyorumşutarafagitti
melek baykali bende cok seviyorum
o yarismada 2 favorim var, birisi tek basina olan bir kiz var adi aklima gelmedi:eek:
cok güclü sesi var o, bide balatin gülleri
alisanla cagla sikel'de güzel sunuyorlar bence
müjdat gezende iyi bir jüri
güzel bir eglence programi olmus..kaydirigubbakcemile5
bursalı gülçin canımhihoyyyt

J

Juliet

Ziyaretçi
Melek baykala bayiliyorum zaten juri üyelligde yakişşmiş çok içten samimi uyumlu bir bayan

ladyyuppi

namidiger platonik_ask ;)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
95
bursalı gülçin canımhihoyyyt

ya benimde aklima burcin ismi geldi ama yanlis olur diye söylemedim,
zaten yanlismistasırnaşık şey
demekki bursani bur'u gülcin cin'i aklima gelince burcin olmus o isim aklimda:roflol:

J

Juliet

Ziyaretçi

ya benimde aklima burcin ismi geldi ama yanlis olur diye söylemedim,
zaten yanlismistasırnaşık şey
demekki bursani bur'u gülcin cin'i aklima gelince burcin olmus o isim aklimda:roflol:
bursalı gülçin roman hipap birde:sm_cool:hihoyyyt trakyalı turfan ailesi favorimhihoyyyt

balik53

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kaydirigubbakcemile5aysesedacigim bende illede roman olsunu hic kacirmiyorum benim favorimde ana kiz olan balatin gulleri ve bursali gulcin ama ana kiz cok profosyonel
sesleri harika bence onlar alirlar bursali gulcin daha cok kibariyeyi hatirlatiyor ama ana kiz superler melek baykalda cok kibar bir hanim zeki alasyada gecen hafta demistiki
rahmetli fahrettin aslan simdi hayatta olsaydi [gazinocular krali]bu programdan kac tane
ast solist cikarirdi ve ben zeki alasyaya katiliyorum cok guzel bir program insallah hak eden evi kazanir.:teytey::dance:hihoyyyt

J

Juliet

Ziyaretçi
kaydirigubbakcemile5aysesedacigim bende illede roman olsunu hic kacirmiyorum benim favorimde ana kiz olan balatin gulleri ve bursali gulcin ama ana kiz cok profosyonel
sesleri harika bence onlar alirlar bursali gulcin daha cok kibariyeyi hatirlatiyor ama ana kiz superler melek baykalda cok kibar bir hanim zeki alasyada gecen hafta demistiki
rahmetli fahrettin aslan simdi hayatta olsaydi [gazinocular krali]bu programdan kac tane
ast solist cikarirdi ve ben zeki alasyaya katiliyorum cok guzel bir program insallah hak eden evi kazanir.:teytey::dance:hihoyyyt
balıkcım ewet balatın gülleri çok şarkı söylüyolar ana kız bursalı gülçin kibariye ve güllüyü anımsatıyo evt aynen katılıyorum ama çok eglenceli bir yarışma olması gerekiyomuş şimdiye dek sevgiler canım:içelim:

E

EU1

Ziyaretçi
bendde bursalı gülçine uyuz oluyorum.. tamam eyvallah ii söylüyo ama biraz kibariye özentisi bide kimse benden ii olmaz diye kasılması yokmu sinir oluyorum.. bergama tayfada benim favorim hele cenneti söyletişine bayıldım yaaa

Yukarı Alt