iller iin Barbunya

Yeliz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Çilleriniz varsa;100gr beyaz barbunyayı geceden ıslatıp,ertesi gün 1 lt.suda kaynatın.Pişince süzün ve elde ettiğiniz suyu en az 5 gün boyunca cildinize uygulayın.Sıvıyı dolapta muhafaza edin.(Bitki bilimi ve güzellik uzmanı suna dumankaya'dan)

nevban

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
çillerinden ve lekelerinden şikayetçi kızlar size bi krem ismi vericem.krem süper.gece yatmadan çillerinizin yada lekelerinizin üstüne süreceksiniz.ama kesinlikle gündüz sürmeyin.gündüz sadece koruma faktörlü bi krem sürün yeterli.doğum lekeleri,güneş lekeleri,doğuştan gelen lekeler hepsini hallediyor.krem anlaşmalı eczanelerde satılıyor.sanırım fiyatı 40ytl civarı.ama çok uzun süre gidiyor krem.annem kullanmıştı.baya etkisini gördü.
guzel de kardesım ılacın ısmını yazmamıssınız. rıca etsem onuda yazsanız da su lekelerden kurtulsak..acıl cevap beklıyorum..

suleay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
merhaba . çok ihtiyacım var böyle bir kreme ama ismini yazmamışsın. yazabilir misin teşekkürederim şimdiden

suleay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
yeliz hanım merhaba söylediğin şeyi uyguladın mı çillerin tamamen geçti mi

suleay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
merhaba beni duyuyormusun

Yeliz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
canım çilim yok benim ama bu bir güzellik uzmanının tarifi ihtiyacı olan varsa diye yazdım

butterfly84

çok özledim şimdiden
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
yaa kızlar niye bu çillerimiz geçmiyo:KK43:((((((((((( çaresi yokmu yaaaaa

Yukarı Alt