Imdatttttt

Calyp5o

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2014
13
14
Merhaba hanımlar. Yaklaşık 1 senedir düzensiz regl kanamam var. Mayis ayında 28 gun süren kaynanamdan sonra haziran ayında kanama olmadı. Temmuzda ise lekeleme şeklinde 3 4 gün süren kanamam oldu. Bugün sabah çok şiddetli bir kanama basladi. Bacaklarından süzülecek kadar çok.. Aynı hızla devam ediyor. Böyle bir durum yasayan varmi? Neden olabilir acaba? Teşekkürler şimdiden.

Afillifilinta

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2019
7
5
Rahminizde miyom ya da kist var mı acaba?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-03-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 218 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 16-18 mm oldu. Ağırlığıda yaklaşık olarak 0.94 gr. Bebeğiniz bir sıvı ile çevrili olsada akciğerleri hava alıp vermek için çalışmadığından dolayı boğulma söz konusu değildir. Bebeğpinizin ihtiyaç duyduğu oksijen bebeğe göbek kordonu yardımıyla sizin tarafınızdan gönderilir. Bebeğinizin kol ve bacakları bugünlerde hareket etmeye başlayacak. Ultrason da bu hareketleri görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Calyp5o

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2014
13
14
Rahminizde miyom ya da kist var mı acaba?
Hiç bilemiyorum. Adet düzensizliğinden başka bir sıkıntı yok. Ağrı sanci gibi. 3 gun once ilk defa aci oldu iliski sirasinda. O kadar baska bir sikinti olmadi. Doktora gitmem gerekecek sanırım. Parca alacak diye korkuyorum. Böyle bir durum yasayan arkadaş varmi acaba?

Elmas2326

Ömür dediğin bir gün oda bu gün
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
555
437
Hiç bilemiyorum. Adet düzensizliğinden başka bir sıkıntı yok. Ağrı sanci gibi. 3 gun once ilk defa aci oldu iliski sirasinda. O kadar baska bir sikinti olmadi. Doktora gitmem gerekecek sanırım. Parca alacak diye korkuyorum. Böyle bir durum yasayan arkadaş varmi acaba?
Benim rahim ağzında yara vardı parça alalım dedi doktor uyutarak yapıldı işlem doktor yaranın tamamını temizlemişti temiz çıktı çok şükür... benim sadece sarı akıntım oluyordu ama

Afillifilinta

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2019
7
5
Benim reglim hiç bir zaman aksamazdı. Daha sonra sizin yaşadıgınız durumu yaşadm ben de. Hatta söktürücü igne ile reflim geldi birkaç ay öğrendim ki 3cm intramural miyomum varmıs. Sinsi bir şeydir miyom belirti fazla vermez o yüzden rahminizi ihmal etmeyin derim.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-03-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 218 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 16-18 mm oldu. Ağırlığıda yaklaşık olarak 0.94 gr. Bebeğiniz bir sıvı ile çevrili olsada akciğerleri hava alıp vermek için çalışmadığından dolayı boğulma söz konusu değildir. Bebeğpinizin ihtiyaç duyduğu oksijen bebeğe göbek kordonu yardımıyla sizin tarafınızdan gönderilir. Bebeğinizin kol ve bacakları bugünlerde hareket etmeye başlayacak. Ultrason da bu hareketleri görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Calyp5o

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2014
13
14
Benim reglim hiç bir zaman aksamazdı. Daha sonra sizin yaşadıgınız durumu yaşadm ben de. Hatta söktürücü igne ile reflim geldi birkaç ay öğrendim ki 3cm intramural miyomum varmıs. Sinsi bir şeydir miyom belirti fazla vermez o yüzden rahminizi ihmal etmeyin derim.
Teşekkür ederim. Çok geçmiş olsun. Bir an önce bende bir doktora goruneyim.

Yukarı Alt