İnce dudaklı olanlar için makyaj sitili

benbeyaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
4 Kasım 2006
Mesajlar
237
Emoji Skoru
1
Yaş
47
İnce dudaklar
Hollywood'un güzelliği ve şıklığıyla adından bolca söz edilen kadınlarından biri Nicole Kidman. Onun sorunu ince dudaklar...

Öncelikle bir dudak peelingi uygulayıp, bu bölgedeki dolaşımın artmasını sağlayın. Bu dudaklarınızı otomatik olarak daha dolgun gösterir.
Dudaklarınızı dolgunlaştırmak için parlatıcı bir kalemle dudak çevresini çizip, dudak kenarlarında çizgiyi biraz dışa taşırın. Şimdi dudak kalemini uygulayın ve gene dudak çizgisinin bir dışından sürün. Rujla çizginin içinde kalan kısmı doldurup, parlatıcıyla dudaklarınızın daha kalın görünmelerini sağlayın.
Az miktarda gümüş tonunda dudak parlatıcını, üst ve alt dudakların ortalarına sürerel ışığın dudaklarınızdan yansımasını sağlayın.
Gözlerinizi ön plana çıkararak yüzünüzde denge yaratın. Öncelikle kaşlarınızın mükemmel bir şekilde alınmış ve şekillendirilmiş olması gerekir ki, gözünüzü en iyi şekilde çerçevelesin. Açık renk, pırıltılı bir göz farı kırmızı dudaklarla iyi gider.
Parlak renkleri kullanmaktan korkmayın ama koyu tonlardan uzak durun. Koyu tonların daha küçük, açık tonlarınsa daha büyük gösterdiğini unutmayın.
 

girlina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
29 Eylül 2007
Mesajlar
8
Emoji Skoru
0
Yaş
33
ya bu dudak peelingi nasıl oluyo?? bilen varsa açıklasın lütfeeenn
 
Z

zays71

Ziyaretçi
biraz iri taneli tuz ve normal bir kremi az miktarda karıştırıp fırçayla dudaklarınızı fırçalayın
 
Yukarı Alt