Inneov selülit çayını türkiye ye getirtelim..

yedisekiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Arkadaşlar tr. satıldığı zamanlarda çok kullandım ve çook faydasını gördüm, kullanan arkadaşlarımda aynı şekilde öyleki türkiye de bulamadığımızda 2 defa yurt dışından sipariş verdim ve şu anda kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim.

bu çayı kıllanan ve tr bulamayan arkadaşlar gelin loreali arayalım, mail atalım belki bu kadar arayıp, soran, kullanan olduğunu görürlerse yeniden getirtirler.

nihalciz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
şu dağ çilekli yosunlu şeyi mi diyorsun canım toz halinde paketleri vardı suyla karıştırıp içiliyordu sanırım ben tadını beğenmemiştim onun ama gerçekten işe yarıyorsa içerim mecbur

mert

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
bende çok faydasını görmüştüm.ama maalesef artık türkiyede bulamıyorum.aranızda bulan var mı??

benexy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kozmetikeczanesi.com da buldum 1 kutu 74.9 ama hiçbiyerde bulunmayınca korktum sahte veye tarihi geçmiş olabilirmi diye?????

mert

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
sitelerde çıkıyor .ama stoklarda bulunmuyor. bulan varsa lütfen özel mesaj lardan bilgi verirseniz memnun olurum.

mert

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
türkiyede aramanın bir anlamı yok,anladım.
yurtdışındaki sitelerden almayı düşünüyorum. şöyle bir gezindim baktım da...
aranızda yurtdışından sipariş verenler varsa nerden sipariş edebiliriz,tavsiyeniz var mı diye sormak istedim.
en uygun nerden edinebiliriz.
ayrıca inneov un başka ürünleri de var.. anti aging,yağlı cilt ,saç dökülmesi vs...

turkuaz7

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
yurtdışından kozmetik alımlarına yasak geldi diye biliyorum. sipariş vermeden önce bir araştırın isterseniz,gümrükte sorun olmaması açısından... gerçi yanlış hatırlamıyorsam toz halinde bir üründü belki kozmetik sınırlamasına dahil değildir. ben dezamanında 3 kutu almıştım ama düzenli kullanmamıştım hatta 2buçuk kutusunu ziyan etmiştim :KK43: evde dura dura son kullanma tarihi geçmişti...

Yukarı Alt