Insanity Max30 günlüğüm

Olivenoil

Özüne dönen kişi
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
5.191
8.522
oda doğrudur inanırım mucize gibi bişey zencefil ben bir ay boyunca hergün sabah kalkıp limonla karıştırıp icerdim ve kilo vermeme çok yardımcı olmuştu nişanlıyken valla iyi aklıma getirdin tekrar baslayim bende
Ayy iyiki hatırlattınız kızlar ya bende karnım acıkır gibi oldu bari yoğurt zencefil zerdaçal yapıp yiyeyim, hem tok tutuyor hem de metoyu hızlandırıyor, iyi oldu bak bu :)

Metebatur

*Oğullarına aşık*
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
2.568
3.178
Ahanda iş dediğin böyle yapılır , bendeki işmi be ya pehhh !!!
Maşallah kız iyi çalışmışsın bugün... Schaun yapmanda gözümden kaçmadı heee :) hadi hergün az az derken dön aramıza bebek :)
Kız nutella yeme sakın, onda Palmiye yağı Palmyağ varmış ve vücut eritemiyor direk depoluyormuş. Birde bağımlılık yapıyor, başlayınca bırakamıyorsun. Ben 6 yıldır eve asla sokmuyorum .çocuklarınızada yedirmeyin asla kuzum.
Ay evet bağımlılık konusunda katılıyorum,içinde ne varsa artık Bi kaşık diyorum ama arkası geliyor:KK43: ben de uzun süredir almıyordum geçen gün aldım öyle pişman oldum sonra

Olivenoil

Özüne dönen kişi
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
5.191
8.522
Tarçın da var kız
Evet var biliyorum yazmaya üşenmişdim. Seda Efsa' nın diyet günlükleri' ndeki topiğini gördün mü kız. Ben oraya yazıyorum bugün arada gelsene sende, Betül de gelsin, orada olunca belki daha bi dikkat ederiz yediklerimize, bi baksana, ben kafama göre takılıyorum ama oradaki listeye uymuycam. Sizde ille listeye uymak zorunda değilsiniz hadi orayıda şenlendirek kızlar :))

Metebatur

*Oğullarına aşık*
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
2.568
3.178
Evet var biliyorum yazmaya üşenmişdim. Seda Efsa' nın diyet günlükleri' ndeki topiğini gördün mü kız. Ben oraya yazıyorum bugün arada gelsene sende, Betül de gelsin, orada olunca belki daha bi dikkat ederiz yediklerimize, bi baksana, ben kafama göre takılıyorum ama oradaki listeye uymuycam. Sizde ille listeye uymak zorunda değilsiniz hadi orayıda şenlendirek kızlar :))
Yarın bakabilirsem bakayım Bi benim midem gurulduyor yatacam yoksa saldıracam mutfağa :)))

Olivenoil

Özüne dönen kişi
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
5.191
8.522
Hayırlı geceler kızlarrr allahe emanet olun öptümmm, inşallah gece zafiyet neyin geçirmezsem sabah görüşürüz :KK57:
:KK70:Zafiyet neyim geçirme aman kızz , bende yoğurt zencefil kürü kaşıklıyorum, acıktım be yaa :)
Sabaha zayıf çıkcaz inşallah bebek !! Benim sabaha kadar uzun vaktim yaa uyuyun uyuyun kızz yalnız bırakın beni:KK75:

sumuhendis

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2016
547
915
30
günaydin kızlar :) gece sizmisim yeni okudum yazdıklarınızi.

zencefil çok güzel de zerdecali sevemedim bi türlü yoğurt rengini de bi tuhaf yapiyor yiyemiyorum ben:KK43:
bu arada bende de fistik ezmesi aşkı var bi oturusta tüm kavanozu götürebilme potansiyelim var o yüzden eve almiyorum çalışıyorum daha doğrusu almamaya :)

begum75

60.3 :(((
Pro Üye
9 Mart 2012
22.542
74.434
E o Zaman benim geri kalan kasmı yani 79 kilonun :KK57:

biraz düz mantık olcak belki ama başka dahil edilcek birşey yoksa öyle oluyo
o zaman kilonu 79 dan kabul edersek yağ ağırlığın=26,07kg, su ağırlığın=37,92kg, Kas ağırlığında=15,01kg çıkıyo
suyu kası bilmemde bence yağ yüzden/ağırlığın kilona göre iyi.

ben 62,7 kiloya %30,5 yağ hesabı yapınca yağ ağırlığım=48 kilo çıkıyo,senin nerdeyse 2 katın yağ var bende düşün :KK35:bu çok kötü bişey, ben diyorum zaten saf yağmışım ben spor yaparken tıkanmam sporu yapamamam hep bundan kaynaklanıyo işte :KK14::KK43:

Metebatur

*Oğullarına aşık*
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
2.568
3.178
biraz düz mantık olcak belki ama başka dahil edilcek birşey yoksa öyle oluyo
o zaman kilonu 79 dan kabul edersek yağ ağırlığın=26,07kg, su ağırlığın=37,92kg, Kas ağırlığında=15,01kg çıkıyo
suyu kası bilmemde bence yağ yüzden/ağırlığın kilona göre iyi.

ben 62,7 kiloya %30,5 yağ hesabı yapınca yağ ağırlığım=48 kilo çıkıyo,senin nerdeyse 2 katın yağ var bende düşün :KK35:bu çok kötü bişey, ben diyorum zaten saf yağmışım ben spor yaparken tıkanmam sporu yapamamam hep bundan kaynaklanıyo işte :KK14::KK43:
Bilmiyorum ki öyle mi acep?

Kızlar dün aç yatınca sabah kahvaltısını da Can'ım bişey istemedi pek, midem mi küçülüyor nedir:KK71:

begum75

60.3 :(((
Pro Üye
9 Mart 2012
22.542
74.434
Bilmiyorum ki öyle mi acep?

Kızlar dün aç yatınca sabah kahvaltısını da Can'ım bişey istemedi pek, midem mi küçülüyor nedir:KK71:
bende bilemedim düz mantık hesap yaptım işte :KK70:

kahvaltı önemli metabolizmanın çalışmaya başlaması için yemelisin:KK66: