insanların iki yüzlülüğü

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
insanlar neden hep işine geldiği gibi düşünür ve konuşur sizce?etrafımızda o kadar çokki bu insanlar.içiniz ne ise dışınızda o olsun değil mi?böyle insanlara nasıl davranmak gerekiyor sizce?:1no2:

Eklentiler

Selenais

Kelepceliyim ben sana
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Bøyle insanlar okadar cokki filizim, oturup bunlara uzulursen hic mutlu olamazsin, en iyisi cikarmak onlari hayatindan, ben øyle yaptim cok mutluyum:1yes2: bu mumkun degilse onlari øyle kabul etmek ve fazla samimi olmamak gerekiyor, bøylelikle kalbini cok kiramazlar canim

O

osetya12

Ziyaretçi
bence biraz hadlerini bildirip, daha sonra muhatap olmayacaksın. bende böyle insanlara dayanamıyorum malesef sinirime yenik düşerek kalplerini kırıyorum ama onunda kalbi kırılsın dimi.....

SodaLemon

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
201
vallaha o kadar çokki bunlardan en iyisi osetyanın dediği gibi haddini bildireceksin

E

EU1

Ziyaretçi
YA KENDİ YAŞADIKLARIMDAN YOLA ÇIKARAK KONUŞUORUM DEĞER VERDİĞİN KADAR DEĞER GÖRMÜYOSAN KESİNLİKLE KENDİNİ ÜZMÜYÜCEKSİN ÇEKİP GİDİCEKSİN ÇÜNKÜ UZATTIKÇA İÇİN DAHA ACIYO DAHA ÇOK ÜZÜLÜYOSUN:1no2: BEN BİTİRİNCE DÜNYANIN SONU OLUCAKMIŞ GİBİ GELİODU AMA ÖYLE OLMADI İNANIN HAYAT DEVAM EDİYO VE DAHA GÜZEL DEVAM EDİOO:içelim:

cancan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Insanlari Tanimak O Kadar Zorki Iyi Diyosun Kötü , Kötü Diyosun Iyi çikiyor Ama Dikkat Etmek Gerekiyor Karşidakine Hakettiğinden Fazla Değer Vermiyeceksin Sonu Hüsran Oluyor Dozu Kaçinca......

yesilim

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
17
Sen Kendin Gibisini Bulamazsin Filizim.
Tam Bulduğunu Zannedersinki... Hüsran.
Ya Olduğu Gibi Kabul Edersin Ya çekilirsin Sessizliğe.

HuzunAla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Günlük yaşantımızda kim " işte bu benim, ister kız, ister bozul" diyebiliyorsa yani kişiliğini karşısında ki insana göre değiştirmiyorsa o sağlam karakterli lakin bir o kadar da sevilmeyen kişidir..

Şu durumda insanlar iki yüzlü olmak zorunda mı ne??

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Pro Üye
Emoji Skoru
18.090
HERŞEYİN İKİ YÜZÜ VAR......Ne kadar dogru bir söz bir keresinde duydum bu yüzü ve insanları tanıdıkca bu sözün anlamını kavramaya başladım....İki yüzlü olmayı cok seven insanlar var...BU TİP İNSANLAR HAKKINDA YORUM YAPIP AĞZIMI YORMAYA BİLE DEYMEZ......

Yukarı Alt