• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Instagramdan anlayan bakabilir mi ?

Lets go

şefkat ve merhamette Güneş gibi ol...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2017
4.926
4.064
Merhabalar iyi geceler kızlar ,

Instagramda Paylaşım yapmaya çalışıyorum ama " bağlantısı iyi olduğunda tekrar dene " diyor internet bağlantım var normal İnternet'e girebiliyorum. Ama instagramda Paylaşım yapamıyorum 10 gündür böyle silip yeniden yükledim instagramı ama düzelmedi bu ne demek oluyor ki
Aynı sorunu ben de yaşamıştım.telefonumun hafızası doldu sanırım deyip videoları fotoğrafları bilgisayara attım hafızayı boşalttım,yok yine aynı.ibstagrami kaldırıp guncel olanını yüklemek istedim telin ios u yetersiz geldi,olan Instagram'da da oldum.Telefonu degismem gerekiyordu değiştim Instagramdaki sorun da bitmiş oldu.bence güncelleme istiyor

defne-28

Guru
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2014
16.844
14.754
Aynı sorunu ben de yaşamıştım.telefonumun hafızası doldu sanırım deyip videoları fotoğrafları bilgisayara attım hafızayı boşalttım,yok yine aynı.ibstagrami kaldırıp guncel olanını yüklemek istedim telin ios u yetersiz geldi,olan Instagram'da da oldum.Telefonu degismem gerekiyordu değiştim Instagramdaki sorun da bitmiş oldu.bence güncelleme istiyor
Sanırım benimki de Güncelleme istiyor hiç anlamam bu işlerden en iyisi telefoncuya göstermek

M e g g

Özünde iyi biri👿
Pro Üye
24 Kasım 2009
20.693
79.525
Önceden paylaşabiliyordum ama ayarlarla oynamadım ki
Google playden bak bakym güncelleme var mı
Bide kendi telefonundan misal eşinin hesabına girip birşey paylaşmayı dene eğer oluyorsa senin hesabınla ilgili birşeydir
Yine olmuyorsa telefonla ilgili bir durumdur

defne-28

Guru
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2014
16.844
14.754
Google playden bak bakym güncelleme var mı
Bide kendi telefonundan misal eşinin hesabına girip birşey paylaşmayı dene eğer oluyorsa senin hesabınla ilgili birşeydir
Yine olmuyorsa telefonla ilgili bir durumdur
Onu denedim kendi telden eşimin hesabına girdim ama yapamadım yine muhtemelen telefonla ilgili

Yukarı Alt