Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

yellow girl

14.Takm kaptan yardımcısı💫👑 G:63✌H:58❤
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
22.254
Evet canım, kahvaltı yaptım ama vejeteryanim o yüzden et ürünü kullanmadım domates,salatalık,biber sınırsız 2 çeşit peynir ve 1 dilim tam buğday ekmeği kahvaltımda 1 haftadır aynı :KK49: şuan 62 kiloyum 67 ile başladım :KK76: bir hafta daha bu tarz yapıp açlık süresini kısmayı ve hareket eklemeyi planlıyorum ama bakalım dayanabilecek miyim aklıma tatlılar geliyor sürekli :olamaz:
Ben de bazı günler bunlara ek 1haslama yumurta yiyorum onun dışında hergün kahvaltımız birebir aynı imiş ondan sonrada sütlü kahve içiyorum spor öncesi hem yağ yakımı hızlandırıp kas onarımı yapsan diye 1bardak süt ile hazırlıyorum kahveyi hemde tokluk hissi sağlıyor kahve :KK66: ama gene de ikinci bir öğün yapmadan duramam yani mutlaka acıkıyorum ben bide kas lardan yakmasın vücut okadar tek tip beşin ile canım en azından bir öğün daha ekleyip protein içeren bir kuru baklagil vs.+salata yapabilirsin kaslarını korursun ve vitamin alırsın :KK66: bu arada kilomuz da aynı diyebilirim 😍 bende 63 lerdeyim

SassyR

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
38
Ben de bazı günler bunlara ek 1haslama yumurta yiyorum onun dışında hergün kahvaltımız birebir aynı imiş ondan sonrada sütlü kahve içiyorum spor öncesi hem yağ yakımı hızlandırıp kas onarımı yapsan diye 1bardak süt ile hazırlıyorum kahveyi hemde tokluk hissi sağlıyor kahve :KK66: ama gene de ikinci bir öğün yapmadan duramam yani mutlaka acıkıyorum ben bide kas lardan yakmasın vücut okadar tek tip beşin ile canım en azından bir öğün daha ekleyip protein içeren bir kuru baklagil vs.+salata yapabilirsin kaslarını korursun ve vitamin alırsın :KK66: bu arada kilomuz da aynı diyebilirim 😍 bende 63 lerdeyim
Aa supermis birlikte veririz :KK49: O zaman yarından itibaren o şekilde yapayım 18-20 saat arası açlık 2 öğün yemek hem her hafta biraz farklılık yapmazsam duracak kilo vermem diye korkuyorum :KK70:

Acede

B:120 G:108 H:60
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
91
Bayramda if bozuldu malesef 😕 2 kilo almışım. Neyse dün itibariyle olmamış gibi devam ediyorum.

hedef50

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Evet tam da bugün if diyetine başlıyorum bu sefer pes etmek yok!!! gün gün yazmaya karar verdim başlangıç kilom 58.9 umarım bu sefer pes etmem

Acede

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
91
Bugün itibariyle aldığım 2 kiloyu vermiş bulunuyorum çok şükür. İf e devam ancak yediklerimi kıstım bu hafta pirinç lapası diyeti yapıyorum regl dönemim olduğu için

yellow girl

14.Takm kaptan yardımcısı💫👑 G:63✌H:58❤
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
22.254
Bugün itibariyle aldığım 2 kiloyu vermiş bulunuyorum çok şükür. İf e devam ancak yediklerimi kıstım bu hafta pirinç lapası diyeti yapıyorum regl dönemim olduğu için
Canım bir yarış grubuna dahil diil isen 14.takım cuma zayıflama yarışmasına katılmamı istermisin ben 14.Takım kaptan yardmcısıyım aramıza katılmak istersen daha motiveni bir şekilde grupça zayıflıyoruz

Acede

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
91
Canım bir yarış grubuna dahil diil isen 14.takım cuma zayıflama yarışmasına katılmamı istermisin ben 14.Takım kaptan yardmcısıyım aramıza katılmak istersen daha motiveni bir şekilde grupça zayıflıyoruz
İsterim de ben bu platformda yeniyim nasıl katılacağım bilmiyorum. Forumdan seçip direk katılma talebi mi ileteceğim ?

Acede

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
91
Evetttt bu haftabaşındaki kilomla -2.2 lik bir fark var. Yaşasın if diyeti ehehehehhe

Yukarı Alt