İnternet üzerinden alışveriş

Dalinnn_42

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
20
Elbise almak istiyorum mezuniyet töreni için şık sade zarif bir elbise bildiğiniz güvenilir alışveriş siteleri ınstagram sayfası var mı? Ürünler resim de gösterildiği gibi gelen ve beden konusunda da tam ürünler gelen sayfalar bütçeye uygun olursa iyi olur 😄
((((Açık kadınlar için elbise)))) {yaş 21}

Son düzenleme:

Tbysnkck

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
438
Modanisa da bulabilirsiniz ben genelde tesettür ürünlerini alıyorum ama bir problem yaşamadım hic

alesta_

Beautiful minds inspire others 🙏mother lion 🦁♌🚼
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.824
Trendyol

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-08-2019

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 95 gün kaldı.

Bebeğinizin akciğerleri hızla büyüme devam ediyor. Hamileliğinizin son üç ayına girdiğiniz bu günlerde fazladan günlük 300 kaloriye daha ihtiyacınız vardır. Bebeğinizin tutuşu inanılmaz kuvvetli. Bu hafta hamileliğinizdeki üçüncü ve son trimester dönemine giriyorsunuz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

dgdln

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.278
Elbise almak istiyorum mezuniyet töreni için şık sade zarif bir elbise bildiğiniz güvenilir alışveriş siteleri ınstagram sayfası var mı? Ürünler resim de gösterildiği gibi gelen ve beden konusunda da tam ürünler gelen sayfalar bütçeye uygun olursa iyi olur 😄
((((Açık kadınlar için elbise)))) {yaş 21}
Abiyefon
Morhipo
Trendyol
Bunlar ilk aklıma gelenler .geldi olmadı ya da büyük/ küçük geldi , kumaşını beğenmedin, üstünde çirkin durdu ,.... Ücretsiz iade edebilirsiniz. Ben bugüne kadar hiç sorun yaşamadım beğenmeyip iade ettiğim de oldu sorunsuz işlem yapıldı.

Yukarı Alt