internet ve aşk

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar sizce internetten tanıştığınız birine güvenmelimisiniz.benim çok etkilendiğim biri var.napcam bilmiyorum..

Sympathique

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
50
canim ya tamam belki tanisirsin etkilenirsin ,insan yazismakla ne oldugu belli olmazki ,yuzune bakarsin tamamda ,ici daha onemli bence , mutlaka iyileride vardir ama nerden bileceksinki nasil oldunu ,insanin yazmasiyla canli hali daha farkli bence,
ama belki burdan tanisipta gorusursun ,huyunu ogrenirsin ,belki o sekilde olur ,ama sadece yazismayla ,bence olmaz gibi ,ben 6 senelik evliyim esimin bilmedigim huylari cikiyo ,ne bileyim karsimdakinin yazmasindan ben huyunu ,artik bu zamandan sonra herkes esini arkadasini internetten buluyo ,bilmem kimileri mutlu kimileri degil ,artik ben sasmi diyim kadermi diym canim
sen bunu gordun begendin hep canim cicim yazmakla olmaz mutlaka gorusmen tanisman gerek canim benim insallah iyi birisidir ,

cmcmcns

_CanCu (: _
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
sanal alem bu şekerim hiiç belli olmaz..
ama sen daha yeni bi ilişkiden çıkmadın mı dur biraz cnm bu ne hızz :nazar:

charming

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
İlişkim bitti mutluyum diye konu açan sen değilmisin arkadaşım,bu ne hız ?

Neyse;

Mutluluklar.

smile6081

Gözlüksüz bakıyorum hala cahilsin
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
649
çok hızlısın gökce.. sanalda seni ne kadar etkileyebilirki ve bu kadar kısa sürede nasıl güvenebilirsinki bence zamana yay bekle sabret .. gercek alemdede görüşmeyi dene nasıl biri hareketlerini sana davranışlarını gör vsvs birden ani bir karar verme yanlış bir karar verme. gercek hayatımızda insanları tanımakta zorlanıyoruz ki sanalda bu daha da zor oluyor....

P

Princess

Ziyaretçi
canım internetten tanıştığın kişiyle istersen evlenedebilirsin.
sadece şunu iyi anla,
gerçek hayatta nasıl insanlara güvenemiyorsak,
sanal hayatta yüz katı şüpheyle bakman gerekiyor.
çok iyi tanımaya çalışman gerek.
sonuçta insanlar kendilerini internette daha iyi gizleyebiliyorlar, o yüzden tedbiri elden bırakmamak lazım.

minelne

afffettt Allahımm
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
en yakın arkadaşımda internette tanıştığı birine aşık olmuştu,konuştuğu kişide evliymiş arkadaşımdan saklamış,asla güvenmemmm çok hoşuna gittiyse yüz yüze konuş araştır derim

benSelinova

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bence güvenme benim tanıdığım birisi var erkek int kızları kandırıyo sende öyle bi tuzağa düşme derim

E

EU1

Ziyaretçi
sırf nette konuştuğum, yüzyüze tanımadığım birine hiç güvenmem, kendini farklı biri gbi tanıtmak, yalan söylemek çok kolay ki nette birsürü adam birilerini tavlayabilmek için ne yapacağını şaşırmış halde, neyine güveniyim sositososito

Banan

Eşine Sırılsıklam Aşık..!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
ben güvenmezdim şahsen...yine de sen bilirsin...

Yukarı Alt