İnternetten giyim alışverişi

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
3.338
697
Arkadaşlar fiyatları uygun olan, hem de vade farkı koymadan taksit yapan giyim üzerine güvenilir bir internet sitesi arıyorum, bildiğiniz böyle bir site veya siteler var mı?

Seda2012Emre

Evli💍Mutlu😄Oğluşunu Bekliyor🚼❤️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
2.714
5.107
Tozlu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-11-2019

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 19 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsaklarında bulunan mekonyum (ilk dışkı) genelde doğumdan sonra vücudun dışına atılır, fakat bazen, doğum geciktiği durumlarda bu doğumdan önce yani bebek anne karnındayken olabilir. Bu ikinci durumda dışkı maddesi amniyotik sıvı içinde bulunacaktır. Ekstra bir enerjiye sahip olduğunuzu düşünüyorsanız bu enerjiyi kullanmak yerine doğumunuz için saklayınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Seda2012Emre

Evli💍Mutlu😄Oğluşunu Bekliyor🚼❤️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
2.714
5.107
tozlu vade farkı almadan taksit yapıyor mu peki?
Fiyatları uygun olan, güvenilir, internetten gördüğünün eline ulaştığı bir site. Ben kapıda ödeme yapıyorum. K.kartına tek çekim de yaptım bir kaç defa. Taksit konusunda bir bilgim yok, fakat ödemeyi yaptıktan sonra bankayı arayıp taksitlendirme yapılabilir diye biliyorum. Giyim üzerine taksit yapılıyordu sanırım.. Rica ederim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-11-2019

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 19 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsaklarında bulunan mekonyum (ilk dışkı) genelde doğumdan sonra vücudun dışına atılır, fakat bazen, doğum geciktiği durumlarda bu doğumdan önce yani bebek anne karnındayken olabilir. Bu ikinci durumda dışkı maddesi amniyotik sıvı içinde bulunacaktır. Ekstra bir enerjiye sahip olduğunuzu düşünüyorsanız bu enerjiyi kullanmak yerine doğumunuz için saklayınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
3.338
697
Fiyatları uygun olan, güvenilir, internetten gördüğünün eline ulaştığı bir site. Ben kapıda ödeme yapıyorum. K.kartına tek çekim de yaptım bir kaç defa. Taksit konusunda bir bilgim yok, fakat ödemeyi yaptıktan sonra bankayı arayıp taksitlendirme yapılabilir diye biliyorum. Giyim üzerine taksit yapılıyordu sanırım.. Rica ederim
Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim :)

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
3.338
697
Sipariş ettiğim elbise bugün elime ulaştı. Fakat elbise hiç istediğim gibi durmadı, yakışmadı bana. İade edeceğim ama iade şartlarında yazanlar kafamı karıştırdı. "faturanızın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz olarak doldurup..." diyor. Faturanın arka yüzünde bir form yok ki, anlamadım ben bu işi. Sadece "lütfen paranızın iade edileceği hesap bilgilerini yazınız" yazıyor. Bir de altında "banka hesap sahibi" ve "iban no" kısımları var. Ben bu alışverişi kredi kartıyla yaptım. Kredi kartını annemden ödünç olarak kullanıyorum, daha doğrusu bu kartı annem bana ek kart olarak çıkarttı. Üstünde benim adım yazıyor. Öyleyse "banka hesap sahibi" ve "iban no" kısımlarına ne yazmam gerekiyor? Yardımcı olabilir misiniz :KK43:

Yukarı Alt