internetten güvenilir alışveriş

Nisayoz

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
33
Tozlu ,patırtı hepsiburada.comm

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-07-2019

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 22 gün kaldı.

Bebeğinizin bulunduğu yer şu anda çok sıkışık olduğundan dolayı, hareket ettiğinde kol ve bacak kıvrımları göbeğiniz üzerinde şişkinlikler meydana getirir. Bebeğinizin kol ve bacaklarını tesppit etmek çok kolaydır. Ama kafası ve kalçalarını ayırt etmek o kadar kolay değildir. Artan mukus vajinal akıntı, gebeliğin son birkaç haftası içinde sık görülür.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

TILSIMLI

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Arkadaşlar merhaba. Modanisa dan biraz once çanta sipariş ettim.kredi kartı onay sifresi gelmedi ve sipariş bekliyor.acaba yarın filan mi mesaj gelicek bugün pazar diye mi beklemeye alındı.kafama takıldı bilen var mı...

elifkagan1985

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
öyle şey olmaz onay şifresi sizin bankanız ile alakalı bazı kredi kartları onay istemeden alışverişe izin verebiliyor. Özellikle Gittigidiyor Hepsiburada gibi büyük sitelerden yapılan alışverişlerde. Tabi 100-150 TL ye kadar oluyor daha buyuk rakamlara izin vermiyor diye biliyorum. Sipariş beklemesi Modanisa ile alakalı ödeme kontrolünden sonra onaylanıyor.

guldenizsezer

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Geçen sevgililer gününde Şu yüzüğü aldım. Siteyi ilk defa duymuştum. Sipariş ettim. Sıkıntı olmadan 2 günde geldi.

Bu tamamen şans işi. Misal çok iyi bilinen markadan sipariş ediyorsun sipariş fotoğraftan farklı geliyor. Bilinmeyen yerden istiyorsun harika geliyor.

Bazen risk almak gerekir. Çok güvendiğin yerden de beklemediğin sonuç gelebilir.

Bazen Instagram hesaplarından da sipariş ediyorum. Şimdiye kadar hiç sıkıntı yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

ebruli858585

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
trendyol ve trendyolda keşfettipim Reflections diye bir marka var
iki site de bence inanılmaz güvenli

Yukarı Alt