İrlandalı Anne (Esra Şimşek) Şikayet

Uzgunprenses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.088
888
7 aylık çocuğa ne uyku eğitimi allah aşkına ya cidden böyle şarlatanlara para kaptiranlarda varmış 🤦🏼‍♀️

CuteMom

Dünya vazgeçenleri değil,azmedenleri hatırlar
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2013
29.579
23.704
Kendısını hıc begenmıyorum
Ona o kadar para verecegınıze pınar sibirsky 'e basvursaydınız keske.
Ama bende uyku egıtımı denemıs bırı olarak dıyorum kı herseyı akısına bırak benım her ıkı cocugumda guzel uyudu duzenlı uyudu , ama ben yınede Allah'tan belamı ıster gıbı temassız uyku denemek ıstedım kucuk oglumda cok pısmanım valla. Emzırme ısı bıtınce hepsı bıttı
Sabret , cocugunada bunu yasatma zaten ne yapılacagınıda sıze anlatmamıs bu sekılde randevulu sıstemle uyku egıtımı mı olur. Sana surecı bastan sona anlatırdı elıne bı dosya verırdı sonra sız 3 kere durumla alakalı gorusme yapardınız

-nemesis-

Half evil
Pro Üye
28 Mart 2017
11.530
27.631
Bende verdim uyku egitimi. Pinar sibirsky in videolari ve kitaplari ile verdim egitimi 8 aylik iken. Sandalye yontemi kullandim. Bence tekrar egitim almaniza gerek yok. Bu yontemi arastirip deneyin.

ankr_25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2016
287
182
Kendısını hıc begenmıyorum
Ona o kadar para verecegınıze pınar sibirsky 'e basvursaydınız keske.
Ama bende uyku egıtımı denemıs bırı olarak dıyorum kı herseyı akısına bırak benım her ıkı cocugumda guzel uyudu duzenlı uyudu , ama ben yınede Allah'tan belamı ıster gıbı temassız uyku denemek ıstedım kucuk oglumda cok pısmanım valla. Emzırme ısı bıtınce hepsı bıttı
Sabret , cocugunada bunu yasatma zaten ne yapılacagınıda sıze anlatmamıs bu sekılde randevulu sıstemle uyku egıtımı mı olur. Sana surecı bastan sona anlatırdı elıne bı dosya verırdı sonra sız 3 kere durumla alakalı gorusme yapardınız
Yok anlatmıyor dosya veriyor okuyorsun sorun varsa soruyorsun 😕 görüşmeler alelacele zaten 15 dk sürüyor 1 saat diyorlar ama mümkün değil o kadar vakit ayırmıyor. Zaten o arada aklına gelmeyen bir sürü sorun çıkıyor 1 hafta daha bekliyorsun vs vs. Çok sıkıntılıydı bende pişman oldum. Ama dediğiniz kişiyi araştıracağım 😊 teşekkür ediyorum 🙏

Delft

Bir varmış bir yokmuş
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
28 Ekim 2013
687
188
Oncelikle bebeginizi asla ac yatirmayin,sut yeter diye dusunmeyin..bi muhallebiyle 4 saat deliksiz uyuyabilir.. muhallebisi tam bugday unlu veya pirincli tercih size kalmis.. mutlaka gazini cikartin ve bebeginizin bas ucuna mutlaka 1 gun boyunca giydiginiz kokunuzun sindigi bir camasir bulundurun bu bir atlet,tisort ,esarp vs olabilir.. bu sekildede uyanmaz sizi hep yaninizda sanacaktir..cok yormayin,cok uykusuz birakmayin bunlarda uykuyu etkilerr..cocuk uyuyacaksa ona enerji verecek meyveler,caylar,meyve sulari vs verilmemeli bunlari yerse uyumaz,uyandiktan sonra verin ama mutlaka karni tok olsun bi muhallebi veya un corbasi hem tok tutar hemde ilik ilik icince uykusu gelir
Kizimda iki kitaptan faydalandim biri melinda blau ve tracy hog ,ikinci kitabi suan hatirlayamiyorum..bide benim cocuklarim prematureydi.. 2 cocugumada yukaridaki yontemi kullanarak gece uyku duzenini alistirdim..dis cikarma,atesli hastaliklarda tabiki bunlarin hic biri ise yaramiyor bunda belirteyim.

ankr_25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2016
287
182
Oncelikle bebeginizi asla ac yatirmayin,sut yeter diye dusunmeyin..bi muhallebiyle 4 saat deliksiz uyuyabilir.. muhallebisi tam bugday unlu veya pirincli tercih size kalmis.. mutlaka gazini cikartin ve bebeginizin bas ucuna mutlaka 1 gun boyunca giydiginiz kokunuzun sindigi bir camasir bulundurun bu bir atlet,tisort ,esarp vs olabilir.. bu sekildede uyanmaz sizi hep yaninizda sanacaktir..cok yormayin,cok uykusuz birakmayin bunlarda uykuyu etkilerr..cocuk uyuyacaksa ona enerji verecek meyveler,caylar,meyve sulari vs verilmemeli bunlari yerse uyumaz,uyandiktan sonra verin ama mutlaka karni tok olsun bi muhallebi veya un corbasi hem tok tutar hemde ilik ilik icince uykusu gelir
Kizimda iki kitaptan faydalandim biri melinda blau ve tracy hog ,ikinci kitabi suan hatirlayamiyorum..bide benim cocuklarim prematureydi.. 2 cocugumada yukaridaki yontemi kullanarak gece uyku duzenini alistirdim..dis cikarma,atesli hastaliklarda tabiki bunlarin hic biri ise yaramiyor bunda belirteyim.
Çokkk teşekkür ederim açıklamanız için 😊 şuan diş çıkarıyor ve beraber yatıyoruz resmen 🤦‍♀️ uykusu geldiğinde çok huysuz oluyor ve asla bir şey yediremiyorum muhallebiye bir türlü alıştıramadım bu yüzden. uyumadan 1 saat önce huysuzluğu başlıyor zaten. Yatmadan mama veriyorum 180 ml i bitiremiyor bile 😔 gece 3 kere uyanmaya başladı dediğiniz gibi süt yeterli gelmiyor belli ki :KK43: ben bu uyutma işini beceremedim maalesef 😔 çalışmaya da başladım bakalım nasıl dayanacağım nasıl olacak 😕

Yukarı Alt