Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

İş arıyorum

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve Busranur368 tarafından 8 Aralık 2018 10:28 başlatılmıştır.

8 Aralık 2018 10:28
    Konu Sahibi : Busranur368
  1. Busranur368

Busranur368 Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    İstanbul eyupte oturuyorum. Günlük temizlikçilik, bakicilik, oyun ablalığı yaptım. Yıldız teknikte makine mühendisliği okuyorum. Matematik, geometri ve fizik için özel ders de verdim. Anlayacağınız bir çok işte bulundum. Okulum sebebiyle part time iş bulmak ya da özel ders vermek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.