Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

İş ve açıköğretim

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve Merakli giz tarafından 27 Ekim 2018 başlatılmıştır.

27 Ekim 2018
    Konu Sahibi : Merakli giz
  1. Merakli giz

Merakli giz Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar bugün bir iş başvurusu yaptım ama sonucu belli değil daha ve bana okuyor musun dediler bende ortaokul terk dedim yanlışlıkla halbuki mesleki açık lise de okuyorum ve hafta sonları dersim oluyor ve hafta sonları izin yok hafta içi izin alabilirsiniz dedildiler eğer olursa napsam bilemedim akıl verirseniz sevinirim

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.