İş yeri sorunu

jeehan

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
275
Hanımlar selam, önceki konularımda da bahsetmiştim. İş yerinde x'e bariz şekilde ayrıcalıklı davranılıyor diye. Kendimi sakinleitirmek adına tamam jeehan sana iş bindirmediği sürece takma diyordum ama artık dayanamayacağım.

Bazen dışarıda işle ilgili evrak işleri oluyor. Salı günü bu x'e onunla ilgili bir iş verdiler. 3 farklı yere gidilecekti. Hastaymış gitmedi, onun yerine ben gittim. Buraya kadar çok normal. Diğer gün hastaymış gelmedi, ama açıkçası inanmıyorum çünkü önceki gün hasta gibi değildi. Bunu müdüre vs demiyor. Müdür geldi diyor ki o dün hasta değildi, akrabası gelecekti onu görmek için dışarı gitmedi vs dedi. Sonra ben ee diretk öyle desin o zaman neden yalan söylüyor vs diye tepki verince yumuşatmaya çalıştı. Çok çabuk gaza geliyorsun vs dedi. Normalde bu çocuğun yaptığı bi iş vardı her ay rutin yapılan bir iş ama bayram önceki normalde bitmesi gerekiyordu ama hiçbir yoğunluğu olmadığı halde bitirmedi. (işlerimiz hemen hemen aynı ne iş yaptığını biliyorum; işleri yetiştirmek yerine tüm hafta telefonla uğraşıp kendine molalar verdi.) Müdür onların yapılmadığını görünce çıkardı kendi yapmaya başladı. Bugün o çocuk geldi. Kendi kendine yarattığı molalardan birisine çıktı. O sırada müdür o dün ki işleri bana verdi. Deli oluyorum, hem çocuğum işini kendi yapıyor hem ben yoğunken o işleri bana veriyor. ben de işim var diye verdiklerini üst üste koyup kenara kaldırdım ve yüzüm aşırı düştü. Ben öyle yapınca müdür onları masamdan aldı.

çok basit gelmiş olabilir ama önceki olanlarla birleşince sanırım o işleri yapmadığım için müdür bana tavır yapıyor.

Ne yapacağımı şaşırdım, sürekli çocuğu kayırıyorlar.

Jupiter neptun

Göğü kucaklayıp getirdim sana kokla açılırsın...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.278
direk müdüre söyleseniz mi acaba
zaten ben kendi işlerimi zor yetiştiriyorum
hepsini nasıl yapıcam diye
sizde onun gibi kendi kendinize molalar mı verseniz acaba
bizde de öyle bazıları yan gelip yatar kimse görmez
biz işten başımızı kaldıramayız.

mavilimonata

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.140
Önceki konunuzu da hatırlıyorum.
Müdür bir şey yapmadığı sürece ne deseniz boş.
Yeni iş mi baksanız acaba?

jeehan

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
275
direk müdüre söyleseniz mi acaba
zaten ben kendi işlerimi zor yetiştiriyorum
hepsini nasıl yapıcam diye
sizde onun gibi kendi kendinize molalar mı verseniz acaba
bizde de öyle bazıları yan gelip yatar kimse görmez
biz işten başımızı kaldıramayız.
Dedim, aldı müdür kendi yapıyor benim işlerimi ahajdndjd o çocuk da telefonla uğraşıyor şaka gibi

jeehan

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
275
Önceki konunuzu da hatırlıyorum.
Müdür bir şey yapmadığı sürece ne deseniz boş.
Yeni iş mi baksanız acaba?
Aslında bakıyorum, iş yok. Az bi borcum var ve yeni işe de guvenemeyeceğim için ödemeden çıkmak istemiyorum

mavilimonata

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.140
Aslında bakıyorum, iş yok. Az bi borcum var ve yeni işe de guvenemeyeceğim için ödemeden çıkmak istemiyorum
Anlıyorum.

Müdür,müdürün akrabası. Muhtemelen ipsiz sapsız gezmesin başkası çalıştırmaz diye yanına almış çocuğu, onun yapmadığı işlerini bile kendisi yapıyormuş müdür. Durum böyleyken yapacak başka bir şey yok gibi görünüyor.

Jupiter neptun

Göğü kucaklayıp getirdim sana kokla açılırsın...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.278
Dedim, aldı müdür kendi yapıyor benim işlerimi ahajdndjd o çocuk da telefonla uğraşıyor şaka gibi
sorsaydınız siz neden yapıyorsunuz o kendisi yapmıyor diye
acaba o çocuk müdürün özel işlerini falan mı yapıyor getir, götür, özel durumlar filan
yoksa niye bu kadar kollasın ki :cool:

Yukarı Alt