İŞLETME bölümü okuyan arkadaşlar tanışalım mı?

minel axsxk

HİSLERİMİN TALEBESİYİM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
merhaba kıslar işletme bölümü ikinci sınıf olacağım inşallah bu sene.Burdan tanışıp kaynaşalım istedim.zorlandığımız dersleri ilerde düşündüğümüz projeleri paylaşalım ne derseniz??
ayrıca bu bölümü okuyup tecrübelerini bizimle paylaşmak isteyenleri de ısrarla bekliyorum:teytey:
teşekkürler
ra.s.

melekk_84

2 kız 1 oğlan annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
33
bende işletme okudum ama çalışmıyorum şuan içinkaydirigubbakcemile2

M

melek25

Ziyaretçi
NE KADAR GÜZEL DARISI BİZİM BAŞIMIZA mezun oldukta sonra hemen iş buladin mi?
hayır tabiki iş bulmak deveye hendek atlatmak. tavsiyem 4.sınıfta ne yapmak istediğinize kesin karar verip ona göre kursa gidin, sınavlara girin. evde oturmak o kadar berbat ki..

hxuxrmxuxz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Merhaba arkadaşlar, bende Karadeniz Teknik Üniversitesi işletme mezunuyum. Mezun olduktan üç ay sonra evlendim. Hiç çalışmadım. Bu durum eşimin ve benim özel tercihimizdi.

minel axsxk

HİSLERİMİN TALEBESİYİM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
ben ne yapmak istediğime kesin karar verdim Allahtan bi mani çıkmazda okulu bitirebilirsem idari hakimlik sınavlarına giricem inşallah şimdiden kitaplarımı buldum inşallah olur yaa:)

M

melek25

Ziyaretçi
ben ne yapmak istediğime kesin karar verdim Allahtan bi mani çıkmazda okulu bitirebilirsem idari hakimlik sınavlarına giricem inşallah şimdiden kitaplarımı buldum inşallah olur yaa:)
güzel bi karar süper meslek. yalnız bu seneyi boş geçirme okul nasıl olsa bitiyor merak etme. kurs araştır bence.

nexsxelikxixz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
güzel bi karar süper meslek. yalnız bu seneyi boş geçirme okul nasıl olsa bitiyor merak etme. kurs araştır bence.
Merhaba,ben de işletme okuyorum,bu sene son senem,boş geçirmek istemiyorum da,hangi kurslara gidebilirim???Zaten çok kararsızım...

minel axsxk

HİSLERİMİN TALEBESİYİM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
ankarada kursları varmış canım onları araştırıcam ailem de burda okulum da başka bi yerde hazırlanmak iyi olucak diye düşünüyorum

Yukarı Alt