ısparta da tavsiye edeceğiniz kadın doğum doktoru

cimcimenaz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
221
arkadaşlar 16 haftalık hamileyim ıspartada yaşıyorum gittiğiniz veya duydugunuz iyi bir dr var mı kararsız kaldım şimdiden teşekkür ediyorum...

cimcimenaz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
221
arkadaşlar hiç mi ıspartada olan yok nolur yardımcı olun :26:

thales952

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben de burdurdayım ve ıspartada okan özkayaya gidiyorum tıp fakültesinde gözüm kapalı önereceğim bir doktor mükemmeldir

cimcimenaz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
221
ben de burdurdayım ve ıspartada okan özkayaya gidiyorum tıp fakültesinde gözüm kapalı önereceğim bir doktor mükemmeldir
bende ona gdyrm canım...bugun hakan hoca var dedler özel ıspatrada ona gdp denmeyeyim dedim memnun klamadım okan hocadan sonra ttamin eymedi eşimle benii....senin kaç haftalık canım hamileliğin nasıl gdyr?

cimcimenaz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
221
ben tıp fakltesnde yapmayı düşünyrm ama kararszm yaa dr dr gezyrm hala sen memnun musun ben doğumu ii bi yerde yapmak istyrm bide normal doğm istyrm

ufocan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bence okan hocadan memnunsan değiştirme ben kendi doktoruma gittiğimde onun acil bir hastası gelmişti şifada yaptıracakmış doğumu. öyle istersen özel hastanelerde yaptırıyorlar

cimcimenaz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
221
bence okan hocadan memnunsan değiştirme ben kendi doktoruma gittiğimde onun acil bir hastası gelmişti şifada yaptıracakmış doğumu. öyle istersen özel hastanelerde yaptırıyorlar
sen doğumu nasıl düşünyrsn? oğuzhan beyden memnun musun? ya okan hocadan bilgis yonnden memnunum da çok ypğun çok fazla hastası var ardgnda bile ulaşmk zor oluyr bazen okan hocanın beni hiç aramadı mesala şmdye kadar sennki sonçlar için falan aryrmş şaşrdm blmyrm kararsz kaldık biz

Yukarı Alt