Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

istanbul adalar

Konusu '2019 Tatil Önerileri' forumundadır ve gucci tarafından 5 Haziran 2018 başlatılmıştır.

5 Haziran 2018
    Konu Sahibi : gucci
  1. gucci

gucci Guru Üye

Ödül Puanları:
    303
    Öncelikle benim ki uzun bir tatil planı değil İstanbul da yaşadığım için her yaz haftasonları adalardan birine giderim bazen günübirlik bazen kalırım sorunum geçen yaz haziranda adada denize giriliordu yani deniz çok soğuk deildi adalarda yaşayan yada yakın zaman da giden arkadaşlardan yardım rica ediyorum bu haftasonu bi denize gireyim çok uzağa gidemiyorum işlerin yoğunluğundan :KK43:

2. 11 Haziran 2018
  3. megrayn

megrayn Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    merhaba bozcaadaya gidebilirsiniz ataol tatil çiftliğini beğeniyorum.

4. 31 Temmuz 2018
  5. gucci

gucci Guru Üye

Ödül Puanları:
    303
    Ya bana bildirim gelmiyor kusura bakmayın geç gördüm çok teşekkürler günü birlik gittik zaten bu haftadan sonra tatile çıkıyorum inşallah :)

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.