Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

İstanbul da Baby Face Beauty Yaptırabileceğim Yer?

Konusu 'Cilt Estetiği' forumundadır ve nurkarli tarafından 29 Haziran 2017 başlatılmıştır.

23 Mart 2018
    Konu Sahibi : nurkarli
  1. gizem_taha83

gizem_taha83 Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    1
    Ben çok araştırdım İstanbul’da soruyorsanız Özlem Karadağ Köse yapıyor. Saltat klinikte sosyal medyada oldukça aktif tanıtımını yapıyor oradan izleyin derim.

2. 1 Haziran 2018
  3. Kazen

Kazen Babalar ve Oğulları

Ödül Puanları:
    663

Sosyal medya hesabını sen mi kullanıyorsun ?

4. 12 Ocak 2019
  5. feyyzaaaa

feyyzaaaa Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar selam, en çok ilgilendiğim konulardan biri olan cilt bakımı için uzun yıllardır kendi deneme yanılma yöntemimle birçok yerde birçok bakım yaptırdım , o yüzden konuyla ilgili tüm sorularınızı cevaplandırabilirim . Baby face uygulamasını birçok yapan güzellik merkezi var , size önerim benim gibi cildinize aşırı derecede takıntılı biriyseniz , işi en doğru yapan yerlerde güvenilir ellere kendinizi teslim etmeniz . 1 yıldır baby face bakımını yaz hariç düzenli olarak yaptırıyorum . Koral Klinik te kendisiyle zamanlada arkadaş olduğum Hilal Hanım a kendinizi emanet edebilirsiniz .Sizlerden sonuçlarınızı da merakla bekliyorum .

http://koralklinik.com/