Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

İstanbul Maltepede ev işleri için yardımcı arıyorum

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve chieliza tarafından 23 Nisan 2018 başlatılmıştır.

23 Nisan 2018
    Konu Sahibi : chieliza
  1. chieliza

chieliza Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Merhaba. Maltepe’de yaşıyorum. 14 aylık çocuğum var. Evim 3+1. Ben çalışıyorum. Çocukla annem ve kayınvalidem ilgileniyor. İşten döndüğümde de ben ilgileniyorum. Sabah 7.30 da gelip akşam 19.30 da çıkacak, cumartesi de çalışabilecek, ev işlerini (temizlik, tertip düzen, ütü ve yemek) yapabilecek, benim işim olduğunda (yemek, banyo vs) çocukla ilgilenebilecek bir yardımcı arıyorum.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.