İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AUZEF ÇOCUK GELİŞİMİ LİSANS BÖLÜMÜNDE OKUYANLAR BURAYA

Bayan Yanak

Nutellanın Lezzet İkizi
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2014
1.782
4.827
İstanbul Üniversitesi bu yıl açıktan Çocuk Gelişimi Lisans açtı ve bu bölümü açan tek üniversite.Bu yıl kaydolanlar olarak çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum:KK45:Buradan vize final notlarımızı tartışabilir,ders notu paylaşımı yapabiliriz.Ben ikinci üniversite kapsamında kaydoldum.Marmara üniversitesi 2013 mezunuyum.Edebiyat öğretmeniyim.Sizlerin esas bölümü nedir? Bu bölümden beklentileriniz nelerdir:KK22:

Bayan Yanak

Nutellanın Lezzet İkizi
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2014
1.782
4.827
Ama bdv'de bile dört kişi geldi ben de okuyorum diye. Nüfusumuz az sanırım burda.

Dersler nasıl gidiyor, ben çalışamıyorum bu ara pek.
Ben son 1 hafta bakıyorum derslere onda da anatomi ile bilimsele.sosyoloji ve psikolojiye pek bakmadım gruplara özet yükleyenler oluyor onu okuyorum.Anatomi 87 bilimsel 93 sosyoloji 75 psikoloji 50 gelmiş

KudrAlobar

Ayak feministi
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2018
4.877
22.918
Ben son 1 hafta bakıyorum derslere onda da anatomi ile bilimsele.sosyoloji ve psikolojiye pek bakmadım gruplara özet yükleyenler oluyor onu okuyorum.Anatomi 87 bilimsel 93 sosyoloji 75 psikoloji 50 gelmiş
Özetlere bakmadım ben. Pdf leri okuyup videolara bakıyorum arada. Son hafta da soru çıkarttım vizelerde. Bi de bir iki test buldum çözdüm. Anatomi 75 diğerleri 100 gelmiş.

Sınavlar kolaydı ama, 15 dakika sürdü benim iki günde de.

Bayan Yanak

Nutellanın Lezzet İkizi
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2014
1.782
4.827
Özetlere bakmadım ben. Pdf leri okuyup videolara bakıyorum arada. Son hafta da soru çıkarttım vizelerde. Bi de bir iki test buldum çözdüm. Anatomi 75 diğerleri 100 gelmiş.

Sınavlar kolaydı ama, 15 dakika sürdü benim iki günde de.
Benim de öyle 20 dakika filan sürdü

Ayva Receli

Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2017
741
562
Ne iyi ettiniz açmakla. Ben facebook grubuna dün baktım da, sürekli soru bankası satan birinden bahsediyorlardı. Çok memnun kalmış alanlar. Siz öyle bir şey aldınız mı ? Sınava girdiğim yerlerde de insanların elinde görüyordum harıl harıl çözüyorlardı. Sanırım soru bankası olanlar iyi puanlar almışlar.

Bir de çocuk gelişim merkezi diye google yazınca bir sayfa çıkıyor. Orada bir öğrenci arkadaş sağ olsun konular ile alakalı tek tek kendisi bölüm bölüm soru hazırlayıp atıyor. Ben vizelerde oradan bakmıştım biraz. Faydalı bir yer gibi.

Bayan Yanak

Nutellanın Lezzet İkizi
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2014
1.782
4.827
Ne iyi ettiniz açmakla. Ben facebook grubuna dün baktım da, sürekli soru bankası satan birinden bahsediyorlardı. Çok memnun kalmış alanlar. Siz öyle bir şey aldınız mı ? Sınava girdiğim yerlerde de insanların elinde görüyordum harıl harıl çözüyorlardı. Sanırım soru bankası olanlar iyi puanlar almışlar.

Bir de çocuk gelişim merkezi diye google yazınca bir sayfa çıkıyor. Orada bir öğrenci arkadaş sağ olsun konular ile alakalı tek tek kendisi bölüm bölüm soru hazırlayıp atıyor. Ben vizelerde oradan bakmıştım biraz. Faydalı bir yer gibi.
Vallahi ben hiçbir şey almadım sadece okulun notlarına baktım onlara da çok bakmadım zaten özellikle sosyololoji ve psikolojiden.

KudrAlobar

Ayak feministi
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2018
4.877
22.918

Gerek yok yav, pdf'ler yeterli oluyor bence.

Bu arada elimde özet ve sorular var, isteyene atabilirim. Bu platform üzerinden atılıyor mu bilmiyorum ama.

Yukarı Alt