İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AUZEF ÇOCUK GELİŞİMİ LİSANS BÖLÜMÜNDE OKUYANLAR BURAYA

Max weber

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2017
223
226
Bir ay olmuş yaklaşık yazalı ama görürsünüz belki. Dersler bence zor değil, son iki hafta çalışarak 1. Dönem ortalamam 4.00 benim. İkinci sönem de öyle olacak gibi. Tamamen hayatın içinden, keyifli dersler bence.
Teşekkür ederim bilgilendirme için.Sadece 2 hafta çalışarak büyük başarı 👏

KudrAlobar

Ayak feministi
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2018
4.877
22.931
Teşekkür ederim bilgilendirme için.Sadece 2 hafta çalışarak büyük başarı 👏
İlk dönem 3 ders benim lisansta aldığım derslerdi zaten. Bu dönem de bir ders öyle. Bunun da etkisi var tabi. Ama içerikler zor değil, sınav çok kolay. Bu dönem bir ders zorluyor beni.

Max weber

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2017
223
226
İlk dönem 3 ders benim lisansta aldığım derslerdi zaten. Bu dönem de bir ders öyle. Bunun da etkisi var tabi. Ama içerikler zor değil, sınav çok kolay. Bu dönem bir ders zorluyor beni.
Ben okusam benimde öyle olacak muaflar hariç diğer 3 ünü aldım ama mezun olalı 5 sene oldu pek bişey hatırlamıyorum ben tabi çalışınca yaparım umarım

KudrAlobar

Ayak feministi
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2018
4.877
22.931
Ben okusam benimde öyle olacak muaflar hariç diğer 3 ünü aldım ama mezun olalı 5 sene oldu pek bişey hatırlamıyorum ben tabi çalışınca yaparım umarım
Bi gözden geçirince hatırlıyor insan. İlk iki dönem için kolay yani anlayacağın. Devamı nasıl gelir bilmiyorum tabi.

KudrAlobar

Ayak feministi
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2018
4.877
22.931
Bu sene kolay olması avantaj benim için hem kpss ye hazırlanacağım çünkü diğer senelerde bir çaresine bakarız artık 😊
Kpss konusunda biraz vaktini alır ama dediğim gibi 2 haftalık bi yoğunlaşmayla hallediliyor. Ki ben ders çalışmayı unutmuşum çok yavaşlamıştım. Yani bence başla, bir şekilde bitecek nasıl olsa.

sunakeles2011

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2015
14
2
İstanbul Üniversitesi bu yıl açıktan Çocuk Gelişimi Lisans açtı ve bu bölümü açan tek üniversite.Bu yıl kaydolanlar olarak çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum:KK45:Buradan vize final notlarımızı tartışabilir,ders notu paylaşımı yapabiliriz.Ben ikinci üniversite kapsamında kaydoldum.Marmara üniversitesi 2013 mezunuyum.Edebiyat öğretmeniyim.Sizlerin esas bölümü nedir? Bu bölümden beklentileriniz nelerdir:KK22:
Meraba. Bişey sorabilirmiyim. Bu bolum bittikten sonra formasyon almak gerekiyor degilmi kpss ye girip öğretmen olarak aranabilmen icin. Öyle biliyorum bende.

Sahra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
2
1
Merhabalar ben de yeni duydum sayılır 2. Üniversitekapsamında yazmak istiyorum fakat kafama takılan şey mezun olunca okul öncesi öğretmeni olarak atanabiliyormuyuz. Bu arada formasyonum var.

Yukarı Alt