İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AUZEF ÇOCUK GELİŞİMİ LİSANS BÖLÜMÜNDE OKUYANLAR BURAYA

Bayan Yanak

Nutellanın Lezzet İkizi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.982
Merhabalar ben de yeni duydum sayılır 2. Üniversitekapsamında yazmak istiyorum fakat kafama takılan şey mezun olunca okul öncesi öğretmeni olarak atanabiliyormuyuz. Bu arada formasyonum var.
Evet oluyor.☺

Tgbtgd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Gerek yok yav, pdf'ler yeterli oluyor bence.

Bu arada elimde özet ve sorular var, isteyene atabilirim. Bu platform üzerinden atılıyor mu bilmiyorum ama.
Merhaba ortalamanız bayağı iyi maşallah sadece PDF’ler e mi bakıyorunuz acaba benim de çok zamanım olmuyor çalışmaya en azından geçebilecek kadar puanım olsa iyi olur nasıl çalışmayı tavsiye edersiniz

Deryapektug

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Merhabalar forumdaşlar. Ben okul öncesi ogretmeni olmayi cok istiyordum hep icimde ukte kaldi. Farkli bir lisans bölümünde okuyorum. Bir arkadasim auzef cocuk gelisiminden formasyon alip anaokuku ogretmenligine gecebilecegini soyledi. Yalniz sorun şurda ziya selçuk pedagojik formasyonu kaldirdigini acikladi. Bu durumda cocuk gelisimi auzef mezunlari ne yapacak. Hayallerim suya mi dustu. 2 3 gundur uzuntuden uyuyamaz oldum. Bilgi verebilirseniz cok sevinirim

dengelidengesiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
Merhabalar, bu yıl İstanbul Üniversitesi'nde açıktan çocuk gelişimi lisans bölümüne başlayacağım. Şimdiden çalışmak okumak için kaynak aradım bulamadım, elinde 1. sınıf derslerinin pdf'i olan var mı?

Bayan Yanak

Nutellanın Lezzet İkizi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.982
Merhabalar, bu yıl İstanbul Üniversitesi'nde açıktan çocuk gelişimi lisans bölümüne başlayacağım. Şimdiden çalışmak okumak için kaynak aradım bulamadım, elinde 1. sınıf derslerinin pdf'i olan var mı?
Derslerin içerikleri güncelleniyor o yüzden işine yaramaz.

Yukarı Alt