Popüler Konu İstanbul'da Fal - Falcılar

Metaphora

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
2.517
57
İstanbul'da gittiğimiz falcılar kimler ? Neredeler ? Tarot mu daha çok çıkar kahvemi ?
Bilgilerimizi paylaşalım


,İstanbul’un En İyi Falcılarını Bulabileceğiniz 10 Mekan

Bu sırf bize özgü bir durum mu bilmiyoruz ama milletçe ekstra meraklıyız sanki fal konusuna. Birçoğumuz sadece fal baktırmak için kahve içiyoruz hatta. İnanmak, inanmamak tercih meselesi ve de yoruma açık ancak bu işin keyifli bir yanı olduğu da şüphesiz. Yani bakana değilse bile, baktırana gayet keyifli.

Biz de bu yüzden gelebilecek tüm tepkileri göze alıp, sizin için iyi fal baktırabileceğiniz mekanları araştırdık. İşte falının başarısı konusunda birçok kişinin hemfikir olduğu o mekanlar.

Duygum Cafe- Bakırköy
Duygum Cafe’deki Duygu’nun, genç yaşına rağmen oldukça iyi fal bakan biri olduğu söyleniyor. Pek çok insanın fal baktırırken beklediği gibi, isim vererek ve gayet uygun fiyata bakıyormuş üstelik; bizden söylemesi.

Symbol Cafe- Taksim
Birçok şubesi olan Symbol Cafe’ler, zaten genelde falıyla meşhur. İşte bunlardan biri de Taksim Symbol Cafe. Yalnız bu şubede özellikle Toprak’ın çok iyi fal baktığı söyleniyor. Denemekte yarar var.

Melekler Kahvesi- Taksim
6Melekler Kahvesi deyince de akla ilk olarak “fal” geliyor. Açıkçası farklı isimler de denenebilir ama burada Şengül’ün falı bayağı meşhurmuş. Bir de unutmadan, kendisi randevu ile fal bakıyor. Falınıza o baksın istiyorsanız, önceden randevu almayı unutmayınız.

Majestic Cafe- Taksim
Burada konuşulan isimse “Hakan”. Yolunuz düşerse mutlaka bu isme fal baktırmalısınız.

By Pello Cafe- Taksim
By Pello Cafe’de fal baktırmanız gereken isim Belkız. Kendisi özellikle iç dünyanızla ilgili muhteşem yorumlar yapıyor ve hiçbir şekilde ıskalamıyormuş. 🙂

Cafe Bi Melek- Taksim
“Sevgi”… Bu ismi unutmadan bir yere not edin. Ve yolunuz düşerse mutlaka falını bir deneyin.

Kadınlar Kahvesi- Taksim

Pelin, Dilek ve Duygu. Burada fal konusunda ön plana çıkan isimler bunlar.

Angel’s Cafe- Kadıköy
Angel’s Cafe’de fal baktırmanız gereken isim Burcu. Çok enteresan hikayeler anlatılıyor bu mekanla ilgili, yolunuz düşerse bir uğramanızı tavsiye ederiz.

Mila Cafe- Kadıköy
Işıl diyoruz başka da bir şey demiyoruz. Düzgün bir enerjiyle gittiyseniz kendisi sizi şok edecek cümlelerle karşılıyor ve falın sonuna kadar da söyledikleriyle şaşırtmaya devam ediyor.

Symbol Cafe- Bağdat Caddesi
Symbol Cafe zinciri arasında yine falıyla ünlü bir mekandır Cadde’deki. Burada falını denemeniz gereken iki isim var: Kürşat ve Serkan.

Sentinus Cafe- Ataköy
Ataköy’ün bu meşhur mekanı, fal konusunda da iddialıymış. Burada özellikle verebileceğimiz bir isim yok ancak denemekten zarar gelmez bizce.

Falcı Burcu- Üsküdar
Ayna falıyla meşhur olan bu isim, bir cafede fal bakmıyormuş ama randevu ile cafelere gidiyormuş.

Falcı Rita- Kurtuluş
Kendisinin de su falı meşhurmuş. Kulağa gerçekten ilginç geliyor!

Falcı Melahat- Kurtuluş
Kendisi Arap Melahat olarak da biliniyormuş Kurtuluş’ta. Ve aşk konusunda fal için tercih edilmesi gereken ilk isimmiş.
 

Metaphora

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
2.517
57
ben başlıyım, bakırköy dejavu cafede duyguya gittim,direk isim vermişti şok olmuştum kafamçokkarıştı
birçok şeyi bildi ancak geleceğe dair tahminleri çokkk saçma ve çıkmıyor..yani sadece o anlık çelişkileriniz varsa bence gidin.bir insanın o anki hislerini merak ediyorsanız falan mesela.ilerde ne olacağıyla ilgili söyledikleri çıkmıyor genelde.bu arada kahve falı bakıyordu.tarot bakmıyor bildiğim kadarıyla
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Metaphora

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
2.517
57
taksim melekler kahvesine birçok kez gittim,şişman bir bayan vardı hiçbirşey bilmedi ve gayet kısa kesti.ama şengül var çok feci bakıyor,arkadaşımın anne babasının boşanacaklarını mahkemenin devam ettiğini bilmişti,ancak onda çok sıra oluyor diğerleri boş dururken o kadını saatlerce beklemeniz gerekiyor... erkekler orta derecede eşcinsel olanlar çok güzel bakıyor,ancak sizi şaşırtacak kadar değil.. tarot falı kahveden daha çok çıkıyor ve daha uzun sürüyor bu cafede
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Metaphora

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
2.517
57
avcılarda halder cafe diye bir yer var tarot bakmıştım çok şaşırtmıştı beni bakan bayan değişmiş olabilir ama hala giden arkadaşlarım memnunlar.şimdi beraber olduğum sevgilimin adını vermişti bana ancak o dönem sevgilimle o kadar iyi arkadaştıkki aklımın ucundan geçmemişti o isimde bir tanıdığım yok demiştim.ama o zamanın parasıyla 15 liraydı ve çok kısaydı değmez bence
 

Metaphora

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
2.517
57
kadıköy ve taksimdeki majestic cafeyle ilgili çok şey duyuyorum arkadaşlar oraya gitmeyi düşünüyorum bende bu aralar :)
 

YildizlarVeGece

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2008
597
20
bende uzun zmndr baktırmıyorum ama kız kıza cafeye gittiğimizde eğlencesine cok baktırdık.ve bnm gozlemlediğim o anki şeyleri durumları biliyorlar üzüntülerimi endişelerimi ama gelecekle ilgili tek birşey bilemiyorlar sallıyorlar:) tabe tutarsa cok iyi falcı diye insanların ağzindan düşmüyor ama bende o kadar dediklerinin tersi cıktı ki şimdiye kadar anlatamam.
 

Zeytin888

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2008
93
0
taksım de pen kafe de YETER var şiddetle tavsıye edıyorum:) ınanan bırı degılım ama bakan bırını gorunce hemen kapatırım arada canım sıkılınca gıderım ama mudavımı oldum dıyebılırım hangı arkadasıma bahsettıysem gıttıler ve herkes şaşkınlık ıcınde kaldı ..eger yolunuz duserse gıdın derım ama c tesı gunlerı yok sanırım orda
 

gulseren23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2008
14
11
jua mrb bu pen cafe dediğin tam olarak nerde oluyor tarif edebilir misin birde kahve falı mı yoksa tarota mı iyi bakıyor birde kac para bilgin var mı teşekkür ederim:)
 
Yukarı Alt