Popüler Konu İstanbul'da Fal - Falcılar

chloes

Kafası karışık
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2009
1.207
67
Arkadaşlar internette övülen fal cafelerden birkaç falcıya bugün size bilgi de vereyim diye gittim. Bazıları yoktu. Onları sonra kesfetmeye niyetliyim. İlk Cafe Pen'e gittim. Yeter Hanım izinliymiş. Binnur ve Hatice Hanım vardı. Ben, Binnur'un da iyi olduğunu okuduğum için internetten gelmişken ona baktırayım dedim. Cafe kalabalık değildi. 3-4 masa doluydu. Hiç sıra beklemedim. Kahve ve özellikle sudan huylandım. Mecburen kahveyi içtim. Su bardakta gelmişti. Bir yudum içtim ve bıraktım. Sanki kuyu suyu. Neyse Binnur Hanım'a baktırdım. Orta şeker. 5 üzerinden 3. Sonra Cafe Zade'ye gittim. Armağan Hanım bugün için doluydu ve randevuyla bakıyordu. Oradan elim boş ayrıldım.Daha sonra Kadınlar Kahvesi'ne gitim. Barış ve Remziye'ye baktırdım çünkü Remziye'ye çok sıra vardı ben de boş beklememek için Barış'ın da falı övüldüğünden ona da baktırdım. Hiç sırası yoktu. Pelin Hanım Bugün izinliymiş. Dilek'de çok sıra vardı o da kaldı. Barış'ın falı 1,5-2 5 üzerinden. Remziye Hanım'ın falı ise 5 üzerinden 4. Şimdilik bu kadar.

Zeytin888

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2008
93
0
canım ıstıklal e gırdıgın zaman soldan ılerlıyorsun bıraz asagı ındıgınde hanı beyoglu cıkolatası satan bı dukkan var benetton un karsısına denk gelıyor ıste o cıkolatacının ordan ara sokaga gırıyorsun yolun sonundakı handa gene sol tarafta ..ben mesajını sımdı gordum bı arkadas gıtmış kahve ve su ıcın yorum yapmış o konuda haklı cogu zaman telvesı bıle olmuyor..yeter ılk baktıklarına tarot ta acıyor..ılk baktıgında ben sok gecırdım dıyebılırım cogu seyı soyledı kı ben normalde ınanmam ama meraklıyımdır duramam baktırırım boylede bı türüm ıste:) sen sımdı ılk gıttıgınde tarot acacakır ama daha sonra gıdersen yanı ılk seferden sonra bunun telvesı yok falan dıye soyle tarotuna baksın boş ayrılma..kahve 12,tl yada 12,5

challenger

anladım ki herşey sensin.
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
6.776
404
cafezadede aynen benettonun oradan girince kilisenin orada kıme sorsan gösterır ama armağana baktırmak için hem randevu almak gerekiyor hemde pahalı bıraz 25 ytlıydı ta eylülde

Metaphora

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
2.517
53
kızlar melekler kahvesine gittim geçen 12 ytliydi.ordan şengül hanıma baktırmanızı tavsiye ederim 10 üzerinden bende 7 arkadaşımda 8 çıktı.

birde yolda sıkıştırdılar elime bi kart atıcaktım ama kk yararlansın dedim,
beyoğlu hayat kahvesi diye bi yer,tarot kahve burç yorumu üçü bir arada 10 tl,kahve(içmelik kahve sanırım belirtmemişler) 3 tl yazıyordu.
hiç gitmedim bir fikrim yok

WunJo

Popüler Üye
Pro Üye
18 Aralık 2009
5.547
3.765
kızlar cafe zadede armagan hanım kac lıraya bakıyor fala? mutlaka randevu alacagım :)

WunJo

Popüler Üye
Pro Üye
18 Aralık 2009
5.547
3.765
tavsiye ediyormusunuz armagan hanımı gidenler yani 25 lıraya degermı kızlar fisfisfis

helinaa72

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2008
50
3
Armağan hanıma geçen sene baktırdım. oyle olağanüstü bir tablo çizdiki bana acaba dedim içimden. Ama dediğinin hiç birisi çıkmadı neredeyse. 4 ay icinde araba alacağımı. 9 ay içinde evleneceğimi. evlendikten sonra karşıda andolu yakasında dubleks bir evde oturacağımı evlendikten sonra çalışmayacğımı söyledi 4 ay içinde araba almadım. 9 ay da mayıs gibi doluyor hala ortada kimse yok mayıs ayında evlenmem mümkün değil. evlendikten sonra işi bırakmam ise mucize emekilik hakkıma 4 sene varken asla işi evlendikten sonra bırakmam gibi geliyor:)

Son düzenleme:
Yukarı Alt