Popüler Konu İstanbul'da Fal - Falcılar

pnrpnrman

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2017
64
31
Tekrar yazıyorum ama binnazda kredim var onu kullanmak istiyorum artık önereceğiniz biri var mı orada 1000 kredim var

waterlily1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
1.968
1.963
Bu arada Nihal bana 15 dakika fal baktı dedikleri: Sen hırs yapmışsın sen erkek o kadın olmuş sürekli küsen bir tip buğday tenli hep kalbi sende kalmış. En son 3 buçuk ay önce görüşmüssünüz (martın 20sinde) tam 3 buçuk ay mı oluyor bilemedim. Seni takip etmiş ama çok gururlu son 3 haftadır seni düşünüyor gönlü sende yaptıkları için pişman buğday tenli bir çocuk ayrıl barış olmuşsun dedi. Bunları başka birine daha söyledi mi??

kardelen7543

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2013
915
638
Bu arada Nihal bana 15 dakika fal baktı dedikleri: Sen hırs yapmışsın sen erkek o kadın olmuş sürekli küsen bir tip buğday tenli hep kalbi sende kalmış. En son 3 buçuk ay önce görüşmüssünüz (martın 20sinde) tam 3 buçuk ay mı oluyor bilemedim. Seni takip etmiş ama çok gururlu son 3 haftadır seni düşünüyor gönlü sende yaptıkları için pişman buğday tenli bir çocuk ayrıl barış olmuşsun dedi. Bunları başka birine daha söyledi mi??
Sen erkek o kadın olmuş.....ama yine de adam çok gururlu, burda tezat yok mu sence........şu adamların kadın gibi olan nazını gurur diye aktarıyolar ya :KK70:

Merve1475

Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2018
1
0
21
kızlar bu akşam telden nihale baktırdım. valla çok iyiydi ki ben fal gurmesiyimdir. inanılmaz beğendim. bir kere anda süper. gelecekte ise mantıklı öngörüleri var bence denemeye değer.
Merhaba nihal hanımın telefon n
merhaba nihal hanımın numarasını yazabilir misiniz özelden?