Popüler Konu İstanbul'da Fal - Falcılar

philly

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2010
4.247
14.393
Kızlar çok yakın arkadaşım hatta kuzenim uzaktan LEYLA denen kadına baktırttım ben ve bana şöyle söyledi arkadaşım hayatımda bukadar vasat bir falcı görmedim. Bir insan hiçmi birşey bilemez dedi. Bide öyle değil diyorum hemen çeviriyo diyo. Yani baktırmayın derim çünkü benim arkadaşım genelde bana önerir ve giderim çoğuda kalbur üstü olur. Zaten biliyosunuz mükemmel falcı bulamadık :)
Ama size bi haberim var. Çok iyi bir falcı varmı Fatma ismi kadın 65 yaşında ve bu arkadaşımın yengesi gitmiş kadının söylediklerine okadar ağlamışki ben hayatımda böyle birşey görmedim herşeyimi bildi ben çok korktum demiş. Zaten onu götüren kişinin evleneceği adamı, kendine hangi tarihte iş yeri açacağını vs hepsini bilmiş. Ama kadın ysşlı olduğu için arkadaşıma bu dönemde bakamam demiş muhtemelen onunla bende gidicem. Eğer gerçekten çok iyiyse sizede bilgi veririm.

Kimmiş bu nerede? Azıcık yazsana özelden:)

ysmnsyk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2020
25
9
31
Kızlar çok yakın arkadaşım hatta kuzenim uzaktan LEYLA denen kadına baktırttım ben ve bana şöyle söyledi arkadaşım hayatımda bukadar vasat bir falcı görmedim. Bir insan hiçmi birşey bilemez dedi. Bide öyle değil diyorum hemen çeviriyo diyo. Yani baktırmayın derim çünkü benim arkadaşım genelde bana önerir ve giderim çoğuda kalbur üstü olur. Zaten biliyosunuz mükemmel falcı bulamadık :)
Ama size bi haberim var. Çok iyi bir falcı varmı Fatma ismi kadın 65 yaşında ve bu arkadaşımın yengesi gitmiş kadının söylediklerine okadar ağlamışki ben hayatımda böyle birşey görmedim herşeyimi bildi ben çok korktum demiş. Zaten onu götüren kişinin evleneceği adamı, kendine hangi tarihte iş yeri açacağını vs hepsini bilmiş. Ama kadın ysşlı olduğu için arkadaşıma bu dönemde bakamam demiş muhtemelen onunla bende gidicem. Eğer gerçekten çok iyiyse sizede bilgi veririm.
Yemin ederim, ben reklam falan yapmak istemedim, bende ve etrafimda herkesde bildi.

o yüzden dedim,benimle gelsin ben öderim, cünki hakkina girmek istemem kimsenin.Hakkini helal etsin arkadasin

bilinclikiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2020
10
1
29
Cinlerle iletişime geçen bir falcı istiyorum acil !!! Var mı?
Falcı emsal inanılmaz kötü bakıyor hem yalancı hemde bilemediğini kendide kabul ediyor ve gelmeseydin git bilen birine baktır diyor böyle dolandırıcılık görmedim ayrıca kadınları çok kıskanıyor arkadaşlar güzel bir bayansanız uzak durun kendisinden hep paranız yanar hemde yanlış yönlendirilirsiniz

bilinclikiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2020
10
1
29
Ben bugun gittim inanilmaz kabaydi hic bisey de bilemedi. Zaman ve para kaybiydi kusura bakmayin
[/QUOTE
Falcı emsal inanılmaz kötü bakıyor hem yalancı hemde bilemediğini kendide kabul ediyor ve gelmeseydin git bilen birine baktır diyor böyle dolandırıcılık görmedim ayrıca kadınları çok kıskanıyor arkadaşlar güzel bir bayansanız uzak durun kendisinden hep paranız yanar hemde yanlış yönlendirilirsiniz
Azönce falcı Enfal bana fal baktı resmen dolandırıcı dikkat edin yalancı birde kaba bir insan tabi insan denirse

smallbutterfly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2016
712
758
Kim bu bahsettiğiniz kişi ben anlamadim

bilinclikiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2020
10
1
29
Falcı enfal inanılmaz kötü bakıyor hem yalancı hemde bilemediğini kendide kabul ediyor ve gelmeseydin git bilen birine baktır diyor böyle dolandırıcılık görmedim ayrıca kadınları çok kıskanıyor arkadaşlar güzel bir bayansanız uzak durun kendisinden hep paranız yanar hemde yanlış yönlendirilirsiniz