• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Popüler Konu İstanbul'da Fal - Falcılar

ykbsiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2018
1.721
1.874
30
ya istanbulda da vardır da henüz bulamadık.(ya da en azından ben bulamadım)

Narkissos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2012
253
191
kızlar bugün itibariyle patlayan falcılar (kesin olarak)
niko(saklı bahçe)
neslihan(buna inanmak güç)(sütlükahve)
çiğdem(laf)
andaç (laf)
zeynep(telden)
nihal(telden)
gamze(telden)
leyla(kadınlar kahvesi)
aslı(kafe 46)
ve son kazık yediğim ayrıca son derece ukala olan saçma bir kadın olan sevgi(bir melek kafe)
bunları denedim desteksiz olarak benim duymak istediklerimi söylemişler .belki bilgi işinize yarar.en azından bu dolandırıcılara boş yere para vermezsizniz.
not:benim asıl fal baktırmaktaki maksadım bilen gerçek falcıların olmasıdır. hep bahsederim nilüfer gibi (ankaradaydı.yeri ve telini kaybettim.)
yani özet bunlar şarlatan.
cafe bimelek sevgi'ye birkaç defa gitmiş biri olarak söyleyebilirim ki baktığı şeyin falla alakası yok. bana olumsuz şeyler söyleyince dobra biri sanıp yine gitmiştim. kendi halinde bir şeyler anlatıyor. hatırladıkça parama acırım

ykbsiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2018
1.721
1.874
30
cafe bimelek sevgi'ye birkaç defa gitmiş biri olarak söyleyebilirim ki baktığı şeyin falla alakası yok. bana olumsuz şeyler söyleyince dobra biri sanıp yine gitmiştim. kendi halinde bir şeyler anlatıyor. hatırladıkça parama acırım
yok ya kadın tam çatlak beni bir dövmediği kaldı.sakın soru sorma,sus konuşma,yorum yapma,ben herşeyi bilirim......
gerçekten rahatsız biri.ona gittiğim için bende çok kızdım kendime haram olsun ona verdiğim para.

Narkissos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2012
253
191
yok ya kadın tam çatlak beni bir dövmediği kaldı.sakın soru sorma,sus konuşma,yorum yapma,ben herşeyi bilirim......
gerçekten rahatsız biri.ona gittiğim için bende çok kızdım kendime haram olsun ona verdiğim para.
Ona gittiğimde kötü şeyler duymak istiyordum. Ama geçmişi, anı, karşı tarafı bilmiyor, anlatmıyor bile. Kendi halinde bir senaryo uydurup hayat dersi vermeye çalışıyor. Birkaç şey bilip nokta atışı yapsa hadi neyse ama o da yok. Karşınızda biri öylece konuşuyor, enerjiyi dibe çekiyor. 35 liraydı sonra zam yapmışlar ona da şaştım kaldım. Müşterisi de oluyordu, çok garipsedim

ykbsiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2018
1.721
1.874
30
Ona gittiğimde kötü şeyler duymak istiyordum. Ama geçmişi, anı, karşı tarafı bilmiyor, anlatmıyor bile. Kendi halinde bir senaryo uydurup hayat dersi vermeye çalışıyor. Birkaç şey bilip nokta atışı yapsa hadi neyse ama o da yok. Karşınızda biri öylece konuşuyor, enerjiyi dibe çekiyor. 35 liraydı sonra zam yapmışlar ona da şaştım kaldım. Müşterisi de oluyordu, çok garipsedim
aynen cnm. enerji vampiri gibi kadın :KK52: