Popüler Konu İstanbul'da Fal - Falcılar

Heidi00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Peki çıkıyormu
Tespitleri yorumları analizleri çok çok iyi. Fakat gelecek öngörüleri biraz zayıf geldi bana oda neden mesela şöyle bana işle ilgili 3hafta verdi daha 1hafta var ama 1haftada imkansız zaten. Sonra biriyle tanışman var dedi Mayıs ortası sonlarına doğru dedi bekliyorum eğer çıkarsa yazarım. Ama ben pek ihtimal veremiyorum:)

mermaid250

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
131
Kahin değil Tarot yorumcusu ve bunun üzerine ciddi araştırmalar vs yapmış gerçekten çok iyi yorumluyor ben baktirdim tavsiye ederim.
Herkes gibi o da ani ve geçmisi iyi yorumluyor. Fakat bana Mayıs in ikinci haftası bazı gelişmeler demisti. O henuz olmadı. Mayıs'ın ikinci haftası yla beraber demisti. Daha orta da ole birsey yok. Nerdeyse bitti ikinci hafta. Ama an da ve geçmişte iyiydi. Diğer dediklerine zaman var ondan dolayi birsey diyemiorum. Olursa yazarim.

karbeyaz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
99
Bu nasıl bir fal!!!Sakın muska filan yapmak için atıp tutmuş olmasın..Çok yapıyorlar çünkü...Böyle karamsar bir tablo çizip sen de nazar var büyü var o var bu var gel sana muska yazayım diye insanları çarpıyorlar..İnanma derim ben...Üsküdar da ben de çok uzun zaman önce Arzu diye bir kıza su falı baktırmıştım...Çok meşhurdu..Kapısın da kuyruk vardı..Ünlüler evine çağırıyordu..Gazeteci bir arkadaşım yaptığı falcı haberleri sayesin de öğrenmiştim..İyi bakıyor o kadar falcı gezdim hiç biri Arzu gibi değil demişti..Neyse baktırdım ben de..Sabah saat 8 de kapısındaydım..Sonuç.....fosssss...hiç mi bilmedi..e bildi elbet birşeyler..ama o kadarını biz de kendi aramızda kahve içip kapatsak görürüz...Siz de inanmayın bu kadar kötümser birine..
falcı arzunun nerde olduğu biliyor musunuz ? ulaşamıyorum

Lizyaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.191
ya kizlar kim bilmiyorum ama numara verdigim biri 1 saat bakim almiş üstüne parasini yatirmamis ilker beye cok mahcup oldum arada ben varim cünkü.biz dolandirildigimizda neler sayip döküyoruz onlar da emek veriyor,baştan soyluyoruz kimin kac tl ye baktigini. kim bilmiyorum ama birisi odemesini yapmamis su an isim de vermek istemiyorum gerek yok,adamin odemesini yap beni de pişman etme araci olduguma hic sevmem boyle seyleri
Ilker iyi mi ve ne kadara bakiyor fiyatini ogrenmem mumkun mu?

Yukarı Alt