Popüler Konu İstanbul'da Fal - Falcılar

__hera__

Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2019
219
472
Selamlar instagramdaki falcı Miraç’ı deneyen oldu mu aranızda? Baktıranların yorumlarını SS atmış hep ama çok inandırıcı gelmiyor o yorumlar o yüzden sizlere sormak istedim:)

sparkly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2013
192
120
symboldeki buğraya baktırmış ve ağzım açık halde oradan ayrılmıştım. tekrar gittiğim zaman onu bulamadım, ayrılmış. sırf oradaki diğer bakanlara baktırmamız için de bilgi vermiyorlar. acaba duyan, gören oldu mu?

demet25

😺😺
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2010
521
153
Arkadaslar merhaba bir konuda fikrinizi almam istedim bilgisi olan bilen cvp yazabilirmi acaba ben bir suredir yani yaklasik 2 aydir psikolojik olarak kendimi kotu hissediyorum aglamalar geliyo daraliyorum boguluyorum istemedigim dusunceler geciyo kafamdan gittikce kotuye gitmeye basladim merkezefendidw saim hoca var onu duydum gittim dualar yapti suya atip ic diye ve uzerimde tasiyacagim dua yapti hic giden bilen varmi acaba hocaya giden fikri olan...
Evet ara ara giderim iyi gelir inanarak yap oku kimseye deme

Selma78

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
81
54
Kizlar selam. Adanada Yusuf diye bi cocuk varmis. Bisuru fala bakiyomus ve ayrintili bakiyomus .Bana kahve fali bakicak. Baksin ona gore iletisim bilgilerini veririm. Baya kendine guveniyo ama denemeden bilgilerini paylasmicam. WhatsApp tan resmimi yollatti bide fincanin resimleri. Beklemedeyim.

dreamgarden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2017
144
213
Merhaba ben gibi falkolik kızlar :) fal defterini bugün itibariyle kapatıyorum. ( dilerim tekrar çıkmaz bir sorun ) uzun yıllar fikir alışverişi yaptık buluştuk gittik eski üyelerin çoğu yok zaten. Fal cafelerle başlarken falcı evleri sonra telefonlarda maillerde yıllardır baktirdik çoğu çöp cogu umut oldu zaman zaman. Yüzlerce falcı ama içlerinde bir elin parmak sayısı kadar bile bilen olmadı. Benim konum yıllardır aynıydı aynı kişi evlen ayrıl tekrar bir araya gelmeye çalışmalar derken yıllar önce yigitin ve didemin dışında gidişatı bilen bile olmadı. Yurtdisinda okuma planları yaptıranlar bile oldu ki okul hayatı biteli yıllar olmuşken:) umutlara kapılmayın umut güzel şey ama falcılar tarafından çok bekletildik üzüldük. Ben tekrar evime dönüyorum fal olayını oyuzden kapatıyorum konum bitti çünkü en son aynı ay içinde 2 defa dideme baktirdim evime donecegimi tum durumlari anlattı ama bu işin sadece 5 ay süreceğini söyledi ilk defa çıkmasını istemedigim falla karşı karsiyayim ama mutluyum. :) elektikmi enerjimi bilemem ama bu kadin anlik durumlarda super tutturuyor. bulabilirseniz yigit teli kapali suan ve didem icin referansta olurum garantide veririm haberiniz olsun ama bu ikisi sadece aşk konusunda iyiler başka şey için tutmuyor baktıkları fallar yiğit telde bakar didem su falı. Sormak istedikleriniz olursa cevap veririm. Bu son mübarek günlerde Rabbim hepinizin dertlerini güzelliğe çevirsin herkeside sevdiğine kavuştursun inşallah. Hayirli mutlu bayramlar. :)

Merhaba nerede bu dediğiniz kişiler ?

philly

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2010
3.932
13.495
Kizlar selam. Adanada Yusuf diye bi cocuk varmis. Bisuru fala bakiyomus ve ayrintili bakiyomus .Bana kahve fali bakicak. Baksin ona gore iletisim bilgilerini veririm. Baya kendine guveniyo ama denemeden bilgilerini paylasmicam. WhatsApp tan resmimi yollatti bide fincanin resimleri. Beklemedeyim.
Selma özelden beklerim hemen:) hir dene bakalım ama önce

Yukarı Alt