Popüler Konu İstanbul'da Fal - Falcılar

aryarda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2018
30
30
Cok uzun zaman sonra yeniden giriyorum Geçen sene güngörende kuzenimin tavsiyesiyle bir kadına fal baktırmıştım. O zaman cok önemsemedim söylediklerini ama dedikleri harfi harfine oldu ve felaket sekilde kisi analizi yapıyo kadın. Simdi sehir dısına tasındım kadın icin gelecektim ama artık sadece mail üzerinden bakıyomus. Bayada uzundu ve begendim. 1 sene sonra olacak dedigi hakikaten 1 sene sonra anlamaızca olunca sizle paylasmak istedim ama paylasmayada cekiniyorum acıkcası kadın bana 3 gün sonra dondu cunku ne zaman bakacagı bellı olmuyo. Bılgılenmek ısteyen olursa yardımcı olurum. Yalnız braz sivri dilli bastan belirteyim 😄

Selma78

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
81
54
Kizlar bu Adanali cocuktan umudumu kesmistim bakmicak artik demistim. Yarim saat once aradi whatsapptan ve beklemedigim sekilde nokta atislari yapti. Coook guzel seyler soyledi ve soyledikleri neredeyse duru goru baktirdim zamani var olursa paylasirim dedigim kisiyle neredeyse birebir ortustu, biraz da agzim acik dinledim cocugu keske telefonumda kaydet olsaydi da kayit altina alsaydim. Aklimda kalanlari hemen yengemi arayip anlattim buraya da yaziim dedim. Instagramda bu cocuk. Isteyen ozelden yazarsa paylasirim hesabini.

demet25

😺😺
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2010
521
153
kızlaaarrrr naktaya fal baktırdım sonunda. inanılmaz memnun kaldım verdiği tarihler kişilik analizlerii çok tutarlı geldi bana olumlu olumsuz herşeyi söylüyor upuzun bakıyor çok ilgili ve işini severek yapan biri bence :))))) ilk defa bir falcıdan memnun kaldım haber vereyim dedim :*
Bende geçen hafta baktırdım resmen benim eski sevgilimle diyaloglarımı harfi harfine anlattı. Şuan yaşadıklarımı vs geleceğe yönelik söyledikleride inşallah çıkar ben çok begendim. Cafe falcıları gibi yok sevgilinin ismi 5 harfmi yok A var mı b varmı demiyor. Bugün parama acıdım mandal Cafe adaya gittim. Çocuk hemen sevgilin dedi ne sevgilisi dedim sevgili yok onun için gelmedim dedi. Sonra ordan tutturamayınca Komşu falı gibi baktı neresini övdünüz arkadaşlar

DegisikRuhHali

Popüler Üye
Pro Üye
10 Mart 2010
1.708
1.355
Bende geçen hafta baktırdım resmen benim eski sevgilimle diyaloglarımı harfi harfine anlattı. Şuan yaşadıklarımı vs geleceğe yönelik söyledikleride inşallah çıkar ben çok begendim. Cafe falcıları gibi yok sevgilinin ismi 5 harfmi yok A var mı b varmı demiyor. Bugün parama acıdım mandal Cafe adaya gittim. Çocuk hemen sevgilin dedi ne sevgilisi dedim sevgili yok onun için gelmedim dedi. Sonra ordan tutturamayınca Komşu falı gibi baktı neresini övdünüz arkadaşlar
Az once Naktayi tavsiye ettigim bir arkadasim yazmis bana da. Birebir onun agzindan konustu sanki kizi taniyor gibi dedi. Cok memnun kalmis anlik bakimindan. Gelecek icinde bekleyecek. Yani Nakta benim 3 ayri kisi icin baktirdiklarimda da şaşmadi hic ama enerji meselesi iste begenmeyeni de var. Yada ben tek bir konuya odaklaniyorum hep. Belki genel bakim isteyenlerde iyi odaklanamiyor mu bilemedim.

demet25

😺😺
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2010
521
153
Az once Naktayi tavsiye ettigim bir arkadasim yazmis bana da. Birebir onun agzindan konustu sanki kizi taniyor gibi dedi. Cok memnun kalmis anlik bakimindan. Gelecek icinde bekleyecek. Yani Nakta benim 3 ayri kisi icin baktirdiklarimda da şaşmadi hic ama enerji meselesi iste begenmeyeni de var. Yada ben tek bir konuya odaklaniyorum hep. Belki genel bakim isteyenlerde iyi odaklanamiyor mu bilemedim.
Bence konuları karıştırmamak gerek aşk genel değil genel aşk baktırmak daha mantıklı

Nuruman

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2019
22
7
Kızlar merhaba öncelikle ben tavsiye üzerine bi melek cafe sevgiye baktırdım siz hiç gittiniz mi nasıldır bir de anadolu yakasında var mı bildiğiniz iyi falcı varsa mükemmel olur
🙏🙏🙏

Yukarı Alt