Popüler Konu İstanbul'da Fal - Falcılar

Nuruman

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
nostradamusa baktiran varmi suadiye deki
Volkan diye bi falcı var bildipin dolandırıcı enerji temizliği vs şu fal iyi bu faldam taezı konuşan bir insanın hisleri kuvvetliyse her falda görür kart tipi değişince falın fiyatı değişmesi bi de kurşun murşun diyorsa direk dolandırıcı kalkın masadan

Nuruman

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
herkesee selamm , baktımda bayadır yokmuşum buralarda :)

ben baya bir ara vermiştim şu fal işlerine aslında ama geri döndüm :) değişik bir alışkanlık sanırım bizimkisi :)
Baba Vanga Emre ye gittim , bir arkadaşım gitmişti ona aşk ile ilgili dedikleri bayaa baya çıkmıştı ama iş ile ilgili söyledikleri olmamıştı 2018 yaz sonu filandı .. Benimde aklıma geldi 2 hafta önce filan gittim enerjisini filan sevdim samimi geldi bana dedikleri baya tutarlıydı gelecegi bilemem daha 2 ay filan var verdiği zamanlara ama bakalım..

Sonra birkaçgün önce buraya bakarken Koray ı yazmışsınız onu gördüm ona gittim :) Çok kısa baktı 10 dk filan ama Emre nin söylediklerinin neredeyse zamanına kadar aynı şeyleri söyledi... Bilmiyorum artık...

Okudugum kadarıyla Emre ye pek baktıran yok ama Koray a var sanırım ...
Koray ın falları çıkıyor mu?
Emreden memnun kaldınız mı çıktı mı dedikleri

babcakil

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
67
Volkan diye bi falcı var bildipin dolandırıcı enerji temizliği vs şu fal iyi bu faldam taezı konuşan bir insanın hisleri kuvvetliyse her falda görür kart tipi değişince falın fiyatı değişmesi bi de kurşun murşun diyorsa direk dolandırıcı kalkın masadan
cok kötü volkan

aryarda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
30
Bende geçen hafta baktırdım resmen benim eski sevgilimle diyaloglarımı harfi harfine anlattı. Şuan yaşadıklarımı vs geleceğe yönelik söyledikleride inşallah çıkar ben çok begendim. Cafe falcıları gibi yok sevgilinin ismi 5 harfmi yok A var mı b varmı demiyor. Bugün parama acıdım mandal Cafe adaya gittim. Çocuk hemen sevgilin dedi ne sevgilisi dedim sevgili yok onun için gelmedim dedi. Sonra ordan tutturamayınca Komşu falı gibi baktı neresini övdünüz arkadaşlar
Onkadar doğru söylemişsin ki. Ada rezalet fal bakıyor dinlerken parama ve zamanıma acıyarak dinledim. İnsan aklıyla dalga geçer gibi nereden tutturursam gibi bi hali var

Yarenn34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Merhaba yıllardır dışarıdan takipciydim buraya cafe falcıları internetten sürekli baktırırım . Ama Didem hanımın ismi geçince önce mailinden bulup sonra telefon numarasına ulaştım dün akşam üzeri baktırdım hem çok Detaylı hem geçmişten bugüne kadar yaşadığım olayları en ince ayrıntısına kadar söyledi ayrı ayrı konuyla alakalı üç tarih verdi çok beğendim tarihlerde çıkarsa mutlaka size Bilgi vericem ben memnun kaldım sizlerlede paylaşmak istedim

talena

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
216
didemm kimdir ya bakırköyde cafede bakan bır didem hanım var eskıden gıderdım artık cafesi kapalı galiba o mu?

Yukarı Alt