Popüler Konu İstanbul'da Fal - Falcılar

aryarda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2018
30
30
Ya bu güngörende söylediğim kadın vardı ya bir sürü mesaj geldi ben kadına yeniden fal baktırmak istedim allem ettim kallem ettim numarasını aldım kadının. İsteyen varsa vereceğim belki numarasından ulasanlar yine yüzyüze bakması icin rica ederlerse yüz yüze de kabul eder belki eskiden ne güzel bakıyodu ben nedense yüzyüze falı daha cok seviyorum. Ama yazılıda da soru sorabilme hakkı iyi oluyo mailde soru hakkını kısıtlamamıstı. Cok cok hoşuma gitti falı ya simdi yüzyüze olmaması sinir bozucu insallah yine çıkar verdiği tarihler
Birde enerji yüklemesi yapıyomus istediğiniz kisiye yada size . aranızda yaptıran varmı kızlar? Ben pek güvenemiyorum öyle şeylere böyle bisey yaptırıp memnun kalan var mı çok ikilemde kaldım

aryarda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2018
30
30
Bir de Nesbiye tekbaşer nasıl? Ben bir ara o kadar fal baktırdım ki sitelerde simdi mailden bakıyomuş galiba oda. Sizce değermi denemeye

Enerjika

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
61
57
Ya bu güngörende söylediğim kadın vardı ya bir sürü mesaj geldi ben kadına yeniden fal baktırmak istedim allem ettim kallem ettim numarasını aldım kadının. İsteyen varsa vereceğim belki numarasından ulasanlar yine yüzyüze bakması icin rica ederlerse yüz yüze de kabul eder belki eskiden ne güzel bakıyodu ben nedense yüzyüze falı daha cok seviyorum. Ama yazılıda da soru sorabilme hakkı iyi oluyo mailde soru hakkını kısıtlamamıstı. Cok cok hoşuma gitti falı ya simdi yüzyüze olmaması sinir bozucu insallah yine çıkar verdiği tarihler
Birde enerji yüklemesi yapıyomus istediğiniz kisiye yada size . aranızda yaptıran varmı kızlar? Ben pek güvenemiyorum öyle şeylere böyle bisey yaptırıp memnun kalan var mı çok ikilemde kaldım
Rica üzerine yüz yüze bakabilir diye yazmışsınız...Ancak özel mesajda telefon numarası yazıp artık yurt dışında yaşadığını söyledi diyorsunuz.Verdiğiniz numarayı google yazarsak arkadaşlar ne çıkıyor görebilirler.Ben anlamadım.Anlayan varsa lütfen yazabilir mi?Güngören deyince, ben yakınım dedim siz artık yurt dışında yaşıyorum dediğini yazmışsınız.Ben çözemedim...

Enerjika

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
61
57
aryarda .!.:

Ben de kimi öneriyorsunuz ikilemde kaldım.İkilemde kalan arkadaş çok olacaktır.

aryarda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2018
30
30
Rica üzerine yüz yüze bakabilir diye yazmışsınız...Ancak özel mesajda telefon numarası yazıp artık yurt dışında yaşadığını söyledi diyorsunuz.Verdiğiniz numarayı google yazarsak arkadaşlar ne çıkıyor görebilirler.Ben anlamadım.Anlayan varsa lütfen yazabilir mi?Güngören deyince, ben yakınım dedim siz artık yurt dışında yaşıyorum dediğini yazmışsınız.Ben çözemedim...
Anlamadım yazdığınızı
Başta önerdiğim kadın güngörende bakıyodu sonra ben taşındım istanbuldan onun icin buraya gelecektim ablam yüzuüze bakmadıgını söyledi kendisi mail adresini almıstı bizde mailden baktırdık kadına. Yüzyüze cok memnun kaldıgımı keşke yüzyüze balsa diye belirttim cok üstne gidincede mailde numarasınınverdi whatsap aramasıyla bakabileceğini söyledi. Bende buraya yeniden yazdım. Acılcası ben anlamadım sizin yazdıgınızı. Birsürü kisi mesja attı verdim iletisim bilgisini baktıran varsa söylesinde teyit edin numarasını aratmadım niye aratayımki onuda anlamadım

aryarda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2018
30
30
Ha simdi anladım tamam. Ben sonradan öğrendim yurtdısında olduğunu başta bilmiyodum sadece mailden bakıyorum dedi ben yeniden baktırmak istediğimde telefon numarasını cok ısrar ederek aldım o zaman öğrendim yurtdısındayım dedi yani başta bilmiyodum sadece yüz yüze bakmıyo ama hala güngörende sanıyodum

Yukarı Alt