Popüler Konu İstanbul'da Fal - Falcılar

aryarda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
30
Ha simdi anladım tamam. Ben sonradan öğrendim yurtdısında olduğunu başta bilmiyodum sadece mailden bakıyorum dedi ben yeniden baktırmak istediğimde telefon numarasını cok ısrar ederek aldım o zaman öğrendim yurtdısındayım dedi yani başta bilmiyodum sadece yüz yüze bakmıyo ama hala güngörende sanıyodum

aryarda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
30
kesinlikle hayır paran boşa gider
İyiki baktırmamışım o zaman eminde olamadım sitede bakıyodu demi kendisi önceden? Belki baktırmıs bike olabilirim o zamanlardan ismine çok aşina oldum. Tesekkür ederim iyiki söylediniz ya bugü denemeyi düşünüyodum

will_done

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.630
Kızlar Nişantaşı sembol kafede tavsiye edebileceğiniz biri var mı? Mevcut durumu iyi analiz edebilen birini özellikle istiyorum.

bahtikara34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
43
Kızlar Nişantaşı sembol kafede tavsiye edebileceğiniz biri var mı? Mevcut durumu iyi analiz edebilen birini özellikle istiyorum.
Fulya var orda ben 2 kere gittim. Burada bir ara çok övülüyordu ama kefil olabilir miyim?? Bilemiyorum. Bir de Mirza diye birini çok övdüler ama ben ona baktırmadım.

will_done

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.630
Fulya var orda ben 2 kere gittim. Burada bir ara çok övülüyordu ama kefil olabilir miyim?? Bilemiyorum. Bir de Mirza diye birini çok övdüler ama ben ona baktırmadım.
Fulya şuanı bildi mi peki? Yani mesela karşındaki kişinin hisleri düşünceleri vs.?

Yukarı Alt