Popüler Konu İstanbul'da Fal - Falcılar

aryarda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2018
30
30
çok eski bir falcı herşey çok güzel olacak iyi olucak der durur. anlık iyi gelebilir güzel şeyler duymak, ama gereksiz umutlandıran insanları sevmiyorum bir ara çok döndü adı bende çok baktırdım zamanında ama tek bir dediği bile olmadı
Bende sevmiyorum pembe tabloculardan gına geldi zaten. Deneyimlemişsiniz hiç deneyimlemeye gerek yok o halde teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için direk eledim :))

Heidi00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2015
149
74
Kızlar bu Güngören de falcı önerdiler ya arkadaşım ben denerim dedi ve ses kaydıda attı berbat ötesiymiş haberiniz olsun. Birde genç bir kızmış yani bizim bildiğimiz orta yaş üstü teyze olan değil kanmayın

aryarda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2018
30
30
Kızlar bu Güngören de falcı önerdiler ya arkadaşım ben denerim dedi ve ses kaydıda attı berbat ötesiymiş haberiniz olsun. Birde genç bir kızmış yani bizim bildiğimiz orta yaş üstü teyze olan değil kanmayın
Kadın 35 yaslarında sesi o şekilde. Demek uyuşmadı enerjisi belkide sadece bana iyiydi. Ama Benden ilerism adresni alıp baktıranalr vardı onlarda yazsalar daha belirleyici olur belki Üzüldüm şimdi o kadar kötü olmasına arkadasınız icin parasınada yazık olmus

Enerjika

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
64
59
Burada açıkça yazmak istemedim.Aryarda arkadaşımızın, yaşıda kendi profilinde 28 yaşında görünüyor. Ne zaman fal baktırdı bilmiyorum ama, Aryarda ile özel mesaj ile yazışmamızda, fal bakan kişinin verdiği telefon numarasını google a yazdığımda (ben de kayıtlı şu an o site kendisine ve birkaç arkadaşa attım) 2017 yılında Büyükçekmece'de olduğu ve falcı gibi değil normal bir kişi olduğu, kadın olduğu (tırnakları ojeli yüzü görünmüyor ama telefon numarası ilçe adı ile bir mesajı var) bir sitede çıkıyordu.Kim, kimin reklamını yapıyor anlamadım.Güngören deyim dedim yakınım yüzyüze baktırabilirim dedim, aryarda bu seferde hanımın yurt dışında olduğunu söylediğini söyledi.Ben bu işi çözemedim diye önceden de yazdım ancak anlatamamışım.:) Dikkat diyorum.Eskiden, Güngören de bir hanım vardı.Ancak o belli yaşı aşmıştı.Oradan taşındı.Bir daha da görüşmedik.İyiydi diyemem.Ve adını unuttum.

Son düzenleme:

aryarda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2018
30
30
Burada açıkça yazmak istemedim.Aryarda arkadaşımızın, yaşıda kendi profilinde 28 yaşında görünüyor. Ne zaman fal baktırdı bilmiyorum ama, Aryarda ile özel mesaj ile yazışmamızda, fal bakan kişinin verdiği telefon numarasını google a yazdığımda (ben de kayıtlı şu an o site kendisine ve birkaç arkadaşa attım) 2017 yılında Büyükçekmece'de olduğu ve falcı gibi değil normal bir kişi olduğu, kadın olduğu (tırnakları ojeli yüzü görünmüyor ama telefon numarası ilçe adı ile bir mesajı var) bir sitede çıkıyordu.Kim, kimin reklamını yapıyor anlamadım.Güngören deyim dedim yakınım yüzyüze baktırabilirim dedim, aryarda bu seferde hanımın yurt dışında olduğunu söylediğini söyledi.Ben bu işi çözemedim diye önceden de yazdım ancak anlatamamışım.:) Dikkat diyorum.Eskiden, Güngören de bir hanım vardı.Ancak o belli yaşı aşmıştı.Oradan taşındı.Bir daha da görüşmedik.İyiydi diyemem.Ve adını unuttum.
Hiç tartışmaya girmeyeceğim. Böyle bir zan altında kalmak şahsen istemiyorumda. Baktıran arkadaşlar mesaj atsın araştırsın. Ben bir kisi olarka baktırdım memnun kaldım. Herkesi mimleme huyunuz gerçekten hos değil. Kalmayana üzülürüm parasınada acırım. Aklınızda en ufak şüphede varsa zaten hic kimse baktırmasın. Numara kimin üstüne kayıtlı , bunları bilemem . Bende sizler gibi yüzyüze baktırmak istedim kendisine ama kadından öğrendiğim burada olmadıgı. Yalancımı değilmi ben nerden bileyim burdamı değilmi. Sordunuz söyledim. Allah aşkına herkesi mimleme huyunuzdan vazgecin ve lütfen kimse bu güngörendeki kadına baktırmasın hicbir sekilde. İftiraya gireceğini düşünerek önceki kötü deneyimlerinizi rica ediyorum herkesin üstüne yıkmayın. Aralıktan beri üyeyim buraya, bazen girer falcı sorar begendiğim olursa söyler çıkarım. Giren bakar araştırır. Kazen’e sorabilir veya kendisinin imkanı neyse oda irdeler. rica edicem sizde benden sonra üye olmussunuz. Ben sizi itham ediyor muyum? Görmedim böyle birşey

aryarda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2018
30
30
Biliyodum başıma geleceğide işte bilerek isteyen olursa mesaj atsın dedim. Rica ediyorum böyle paranoyalarınız varsa güven teşkil etmediğini düsündüğünüz insanlara özelden birini sormayın. Bugün mesja gönderen kisilerede özür dileyerek göndermeme kararı aldım. Bu arada rica ediyorum cok memnun kaldıgınız biri varsa ben sizden rica ediyorum önerirseniz memnuniyetle denemek isterim cünkü ihtiyacım var

Yukarı Alt