Popüler Konu İstanbul'da Fal - Falcılar

purring

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
3.261
3.994
Hazir elin degip firlatmisken bana da firlatirmisin :)))?Ramek ciktimi sana bir de ?
Hahahaha tabii ki fırlatırım :))
Baktıralı 1 hafta olmadı daha, verdiği tarihlere de biraz var. Başlarda reklam olabilir diye çok yanaşmamıştım baktırmaya ama işte çaresizlik :KK48:
Ama iyi bir faldı, memnun kaldım diyebilirim.

Lumos2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2019
76
54
Hanımlar merhaba rameke baktırdığım fal hakkında bir gelişme oldu ayrıntıya giremiyorum ama, rameki aradığım da eylülün başında olması kesin gibi görünen bir durum vardı ancak bana 3 aydan önce böyle bir durumun olamayacağını söyledi ve biraz önce öğrendim ki dediği gibi 3 aydan önce olması imkansız haline geldi.

mrrsymor

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2019
102
35
Hanımlar merhaba rameke baktırdığım fal hakkında bir gelişme oldu ayrıntıya giremiyorum ama, rameki aradığım da eylülün başında olması kesin gibi görünen bir durum vardı ancak bana 3 aydan önce böyle bir durumun olamayacağını söyledi ve biraz önce öğrendim ki dediği gibi 3 aydan önce olması imkansız haline geldi.
Nazar değmesin Ramek’e ya😂

Kakazen

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2019
187
79
Merhaba Gülistan a yüzyüze baktırdım çok ayrıntı verdi ama çoğu bildiğim şeylerdi ana konu hakkında olumsuz konuştu zaman zaman ağız değiştirdi fal içinde geçmişle kişilerle ilgili güzel analizleri var ama geleceğe dair netlik hissedemedim hastalıklarla ilgili söylediği şeyler şaşırtıcıydı ama asla wow diyemedim

Yukarı Alt