Popüler Konu İstanbul'da Fal - Falcılar

malimusavirhanim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2017
123
48
Bende dün akşam ramek e bakım yaptırdım. Yaklaşık 10 dk baktı. Bazı nokta atışları oldu geçmiş ile alakalı. Şarşırmadı beni desem yalan söylemiş olurum. Baya şaşırdım söylediklerinde ama imkansız ve artık umudum kalmayan ex imle ilgili bana 3 hafta -3 aya kadar seni arayacak ama sonunuz yok dedi. Bana pembeci gelmedi aksine pat diye bazı durumları söyledi. Çok detay vermiyor tarot dedi su detay verir dedi. İş ile alakalı bir kaç kişi sordum tutku ve zeynep in aksine bişe söyledi.
Açıkçası ben memnun kaldım.

kardelen7543

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2013
805
428
Bende dün akşam ramek e bakım yaptırdım. Yaklaşık 10 dk baktı. Bazı nokta atışları oldu geçmiş ile alakalı. Şarşırmadı beni desem yalan söylemiş olurum. Baya şaşırdım söylediklerinde ama imkansız ve artık umudum kalmayan ex imle ilgili bana 3 hafta -3 aya kadar seni arayacak ama sonunuz yok dedi. Bana pembeci gelmedi aksine pat diye bazı durumları söyledi. Çok detay vermiyor tarot dedi su detay verir dedi. İş ile alakalı bir kaç kişi sordum tutku ve zeynep in aksine bişe söyledi.
Açıkçası ben memnun kaldım.
Yalnız 10 dak bayağı kısaymış...hızlı konuşuyorsa sorun değil de , fiyatlar bildiğim kadarı ile 100'ün üstünde

Lumos2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2019
76
54
Ramek 'e baktirdim baya bir bildi kizlar baktirabilirsiniz :).Anlik durumu sizce biliyormu düsünceleriniz neler ?
Ben baktırdığımda bana ısrarla o öyle değil falan dedi bir konu hakkında ama karşı taraf öyle demiyor dediğimde ben anda pek yanılmam o durum öyle değil dedi. Burada pembeci değil falan denildi bildiğini ummak istiyorum :)

Nazlican5648

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2019
52
30
Hanımlar merhaba rameke baktırdığım fal hakkında bir gelişme oldu ayrıntıya giremiyorum ama, rameki aradığım da eylülün başında olması kesin gibi görünen bir durum vardı ancak bana 3 aydan önce böyle bir durumun olamayacağını söyledi ve biraz önce öğrendim ki dediği gibi 3 aydan önce olması imkansız haline geldi.
Siz burda ramekin dediği oldu demissiniz şimdide başka söylüyorsunuz anlamadım iyimi kötümü benimde çoğu söylediği şeyleri yaşadım ve beğendim baktığı fali hata iki kere baktrdim ve verdiği sürenin gerçekleşmesine 2 ay dan az zaman kaldı ben size dediği oldu diye kendi verem içinde umutluyum

Yukarı Alt