Popüler Konu İstanbul'da Fal - Falcılar

yaseminpinar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2017
779
907
O zaman

Sonuç olarak çıktı. Bende üzüldüm zaten hep olumsuzlar cikio. Bende yoruldum
Kötü söylediyse bile herkese çıkacak diye bir şey yok, kendini üzme. Sonuç olarak da çıkıp çıkmaması tartışmaya açık. Şöyle ki, flört ettiğim kişinin başkalarıyla da görüştüğünü söyledi, bunun doğru olduğunu öğrendim. Adam 2 haftaya arayacak demişti, 3 hafta sonra aradı. Siz yine de onunla sevgili olacaksınız ama seni mutlu etmeyecek demişti. Böyle birisiyle artık sevgili olacağımı hiç sanmıyorum. 7 ay içinde başka bir adamla tanışıp evlenip çocuk yapacaksın dedi, bu kısım zaten imkansız :KK43:

__hera__

Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2019
184
397
Kötü söylediyse bile herkese çıkacak diye bir şey yok, kendini üzme. Sonuç olarak da çıkıp çıkmaması tartışmaya açık. Şöyle ki, flört ettiğim kişinin başkalarıyla da görüştüğünü söyledi, bunun doğru olduğunu öğrendim. Adam 2 haftaya arayacak demişti, 3 hafta sonra aradı. Siz yine de onunla sevgili olacaksınız ama seni mutlu etmeyecek demişti. Böyle birisiyle artık sevgili olacağımı hiç sanmıyorum. 7 ay içinde başka bir adamla tanışıp evlenip çocuk yapacaksın dedi, bu kısım zaten imkansız :KK43:
Ramek de birçok falcı gibi anda iyi bence. Sende de öyle olmuş. Gelecek için söylediği şeylere çok takılma.

Anda olanı da öğrenmek için de 50 tl üzeri para vermeye değmez bence ya da benim yaptığım gibi yapılabilir. 100-150 TL bareminde birine ayda sadece bir kere baktırıyorum, o ay içinde o kadar pahalı başka kimseye baktırmıyorum. 2 tane de online fal🤣🤣🤣

mermaid250

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2019
777
439
Buradaki herkes birbirini çok iyi anlayabilir. Artık uzuntulerimiz ve sevinclerimiz beraber oldu her ne kadar birbirimizi tanımasak ta. En azından ben ole hissediyorum. Bana nerdeyse hepsi aynı şeyi demisti fakat ole birseyi yasamadim. Çok ümidim de yok. Fallar yüzünden gidip yanlış birsry bile yapabilirim. Doğru olmayan bir insanı doğru bile Sana bilirim sırf onlar yeni biri dedi diye. Artık maddi manevi yoruldum. Herkesin çok iyi biri demedi gi dışında artık 50 tl den fazlasını da vermek istemiorum açıkçası. Ayin sonunu zor getiriyorum ne yazık ki

Dgncns2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2019
52
8
Ramek öyle aman aman bir falcı değil. Ama kısa vade için bana dediği şey gerçekleşti. Tesadüf de olabilir tabii, herkese çıkacak diye bir şey yok. Yalnız tekrar söylüyorum, fiyatını haketmiyor, kafe falcılarından bir farkı yok kesinlikle.
Ramekten bende cok etkılenmedım ama elmiranın soyledıklerıne cok sasırdım o kadar bilmesı garip geldı acıkcası

Yukarı Alt