Popüler Konu İstanbul'da Fal - Falcılar

wanderlust1

Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2018
702
694

Kabala34

Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2019
180
219
Banada çıktı dedikleri bir hemde söylediği tarihin bir iki hafta öncesinde falı çıktı böyle demek her falcı herkese çıkmıyor zaten buna çok şahit oldum
Siz hep ramek konusu açılınca yazıyorsunuz. Hep bir savunma üslubu var. Samimi gelmiyormusunuz. Kusura bakmayın. O yüzden dikkate almamakla yetiniyorum.
Sevgiler

mermaid250

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2019
774
435
Arkadaşla kimsenin hakkını yemiyim. Gülistan ve ramek için çıkmadı dedim. Şimdi adam aradi özüler diledi. Sonuç bir nevi onların dediğini de donmus gibi oldu. Ama ben kırgınim bu işyerine nasıl devam ederim bilmiorum bole. Ama enfal olayı tam anlatmış gerginlik çıkacak demisti karar senin olacak demistik. Almira ev yemekleri bakirkoy

Boydd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2019
78
63
Siz hep ramek konusu açılınca yazıyorsunuz. Hep bir savunma üslubu var. Samimi gelmiyormusunuz. Kusura bakmayın. O yüzden dikkate almamakla yetiniyorum.
Sevgiler
Pardon siz kim oluyorsunuz da benimle böyle konuşuyorsunuz beğendiğim biri ve bana falı çıktı istediğim gibi yorumumu yazarım artı bakin bir çok kişi hakında yorum yapıp görüşümü bildirmişim ve burda bir çok kişiye de fal baktigim oldu bu site üzerinden baktirdigim ümit gülistan ramek bunlara burdan ulaştım ve görüşlerimi yazdım siz konuşmalarınıza dikat edin bence

Boydd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2019
78
63
Pardon siz kim oluyorsunuz da benimle böyle konuşuyorsunuz beğendiğim biri ve bana falı çıktı istediğim gibi yorumumu yazarım artı bakin bir çok kişi hakında yorum yapıp görüşümü bildirmişim ve burda bir çok kişiye de fal baktigim oldu bu site üzerinden baktirdigim ümit gülistan ramek bunlara burdan ulaştım ve görüşlerimi yazdım siz konuşmalarınıza dikat edin bence
Ben sizi dakate ve kale almıyorum benim hakimda yorum yapmayın benim kimin için ne yazdığım da sizi ilgilendirmez

Yukarı Alt