Popüler Konu İstanbul'da Fal - Falcılar

zeynoloji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2011
272
46
Beşiktaşdaki safiye hanım nerde bakıyor yakınım oralara belki deneyebilirim
evinde bakıyor evı nerde dersen carsı da meydanın ıcınde de tarıf edemem kı sımdı tel no yazayım . ben ıkı kere gıttım ıkısı de kotu cıktı ama nedense dogru dedı . madem dogruyu arıyoruz. ama tabı her dedı de olacak dıye bırsey yok tabıı cıkmayanlar da vardı bır ıkı tane

yaseminpinar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2017
775
904
evinde bakıyor evı nerde dersen carsı da meydanın ıcınde de tarıf edemem kı sımdı tel no yazayım . ben ıkı kere gıttım ıkısı de kotu cıktı ama nedense dogru dedı . madem dogruyu arıyoruz. ama tabı her dedı de olacak dıye bırsey yok tabıı cıkmayanlar da vardı bır ıkı tane
Ihlamurdere caddesi üzerinde bir ara sokakta. Bulması çok kolay, msj atınca yol tarifini yolluyor zaten size.

Baharkurucu2019

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2019
10
1
merhaba, evimde muska tarzı büyü buldum,acil güvenilir bunu bozacak güvenilir bir hoca arıyorum. lütfen özelden bildiğiniz varsa iletişim bilgilerini paylaşırmısınız.teşekkürler

bademtubik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2010
123
47
merhaba, evimde muska tarzı büyü buldum,acil güvenilir bunu bozacak güvenilir bir hoca arıyorum. lütfen özelden bildiğiniz varsa iletişim bilgilerini paylaşırmısınız.teşekkürler
Birini aramana gerek yok, bulduklarını akşam sirkeli suya at... Sabah uyandığında suya 7 Felak 7 Nas ve 7 Ayetel Kürsi oku. Sonra kağıtları çıkar dışarda Fatiha okuyarak göm. Kimseyi arama hocaya gerek yok şanslisın bulmuşsun.
Hoca sadece göz boyar düşmeyin bu tuzaklara... Kula kul değil, kulun aklı yardım eder:KK66:

Yukarı Alt