Popüler Konu İstanbul'da Fal - Falcılar

zeynoloji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2011
273
47
Bu kişilerin gelecekle ilgili söylediği mi çıktı? Ne açıdan iyi buldunuz?
safıye gelecek ıle soyledıklerı cıktı anı da ıyı yorumladı dıyebılırım zeynep karsı tarafın beynınden gecenlerı dusuncelerı tabı cok dıkkatlı dınlersenız yanı onun gıbı transta olmanız lazım yoksa kacırıyorsunuz cunku 35 kere aynı cumleyı derken o arada bırsey soyluyor o cumle ıste gercekten dogru ıdı bende gelecekle ılgılı oyle hepsı dıyemem ama ıstıkrarlı

babcakil

Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2018
400
185
dün sütlü kahve neslihana baktirdim.kendisi tam paragöz olmuş.su fali 120 tl 10 dk sacmaladi karşi cafeye gitti.bu bir terbiyesizliktir.10 dk da kim 120 tl kazaniyor?anla ilgili de tutmayan şeyleri yuzune vurdugumda aaa o zaman şöyledir o diyip kivirdi.hic ama hic memnun kalmadim.gelecek cikarsa tabii ki yazarim hakkini yemem.ama insanlari maddi manevi bu kadar sömürmek hic dogru degil.

babcakil

Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2018
400
185
ramek ile ilgili de şöyle yorum yapayim:burada cok konusuluyor.herkesin fikrine saygim sonsuz ancak bence abartiliyor,boşu boşuna bekledim onun yuzunden olmayacak bir iş icin aylarimi yedi.an ve gecmisi guzel yorumladi ama hakkini yemiyim.

yaseminpinar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2017
781
908
dün sütlü kahve neslihana baktirdim.kendisi tam paragöz olmuş.su fali 120 tl 10 dk sacmaladi karşi cafeye gitti.bu bir terbiyesizliktir.10 dk da kim 120 tl kazaniyor?anla ilgili de tutmayan şeyleri yuzune vurdugumda aaa o zaman şöyledir o diyip kivirdi.hic ama hic memnun kalmadim.gelecek cikarsa tabii ki yazarim hakkini yemem.ama insanlari maddi manevi bu kadar sömürmek hic dogru degil.
En başından beri neslihanın neden bu kadar meşhur olduğunu ben anlamadım zaten. Belki de çok eskiden iyiydi bilemiyorum.

oozkanbetty34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2019
85
34
safıye gelecek ıle soyledıklerı cıktı anı da ıyı yorumladı dıyebılırım zeynep karsı tarafın beynınden gecenlerı dusuncelerı tabı cok dıkkatlı dınlersenız yanı onun gıbı transta olmanız lazım yoksa kacırıyorsunuz cunku 35 kere aynı cumleyı derken o arada bırsey soyluyor o cumle ıste gercekten dogru ıdı bende gelecekle ılgılı oyle hepsı dıyemem ama ıstıkrarlı
Eğer iyi gününe denk gelirsen Zeynep çok değişik şeyler söyleyebilir. Geçen falında geleceği de tutturdu bana.
Teşekkür ederim arkadaşlar ikinize de.

Yukarı Alt