Popüler Konu İstanbul'da Fal - Falcılar

demet25

Her şey güzel olacak
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2010
504
144
Arkadaşlar Bakırköy Beyaz Melek Asu ayrılmış nerde bakıyor acaba çok iyi bakmıştı bana ve arkadaşlarıma birde Taksimde Melekler Kahvesindeki Ahmet Ayrılmış nerde bakıyor

Helenaaa

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2018
80
114
Symbol Aykut benim için önemsiz bir kişinin tekrar yazacağını bildi. Ayın 18 gibi demişti, ayın 19 u yazdı.
Bu arada Neslihan bir şeyleri görüyor ama yanlış görüyor haberiniz olsun. Bana aklımdaki kişiye hayatımda biri olduğunu söyleyeceğimi anlatmıştı. Ben dediği tarihte öyle bir konuşma yaptım ama aklımdaki kişiye değil, benim için bir anlamı kalmayan birine yaptım. Neslihan biriyle birlikteyken böyle bir konuşma olacak demişti halbuki kimse yoktu hayatımda. Gıcıklığına öyle demiş bulundum.
Bu ara benim fal baktırmanın anlamsız olduğuna şu enerji karıştırma işlerinden sonra karar verdim :) Önceden konuştuğum tek kişi vardı, bir parça onunla ilgili olanlar çıkardı. Şimdi onun için dediklerini başkalarıyla yaşıyorum.
Kariyer anlamındaysa henüz kimsenin dediği çıkmadı.

whiterabbit88

Guru
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2009
866
1.996
Kızlar selam, yarın için küba esra ve bköy füsun izinliler bildiğim kadarıyla.
Aslında bdüzünde serpile gitmek istiyordum ama verilen tel nodan ulaşamıyorum. Son zamanlarda giden varsa tel gönderebilirse sevinirim.
Ayrıca Symbol serkana mı gitsem bilemedim.
Pff kararsız kaldım şöyle anı adamakıllı yorumlayacak biri olsa keşke.. ne önerirsiniz?

obsessivebuddy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
610
931
Kızlar selam, yarın için küba esra ve bköy füsun izinliler bildiğim kadarıyla.
Aslında bdüzünde serpile gitmek istiyordum ama verilen tel nodan ulaşamıyorum. Son zamanlarda giden varsa tel gönderebilirse sevinirim.
Ayrıca Symbol serkana mı gitsem bilemedim.
Pff kararsız kaldım şöyle anı adamakıllı yorumlayacak biri olsa keşke.. ne önerirsiniz?
O numarayı ben sana vermistim sanırım
Artık yeni insanlar kazanmamak icin tanımadıgı numarayı acmıyor mu acaba bilmiyorum ki
Ben ne zaman arasam ulastım, en son 2-3 hafta once aramıstım hatta
Serkan icin, symbol 9:30da aciliyodu yanlis hatirlamiyorsam, 9:25 gibi gitmeni oneririm cunku ben 9:45 gibi gittigimde bile en az 10 kisi oluyordu onumde

Yukarı Alt