• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Popüler Konu İstanbul'da Fal - Falcılar

LaraPars

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
1.651
3.807
Falın en başında fal baktırma nedenimi hiç tutturamadı. Bir iki deneme yaptı en sonunda ben söyledim derdimi. Devamında söyledikleri makuldü ama en baştan çok yanılınca gerisinin bir önemi kalmadı. Pek tavsiye edememem ben.
Canim sen fincan melise baktirdin mi ? Seneler sonra birine fal baktirasim geldi ama zamanında istanbuldaki ve online nerdeyse bütün falcılara baktirdigim ve fos olduğu için batıracaksam değsin istiyorum. Melis hakkında genelde çıkıyor yazmışlar.

yaseminpinar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2017
1.034
1.603
Canim sen fincan melise baktirdin mi ? Seneler sonra birine fal baktirasim geldi ama zamanında istanbuldaki ve online nerdeyse bütün falcılara baktirdigim ve fos olduğu için batıracaksam değsin istiyorum. Melis hakkında genelde çıkıyor yazmışlar.
Yok ona gitmedim ben. Çıkıyor dedikleri kim varsa koşarak gittim vaktiyle. Hepsi fos çıkınca da artık kimseye gitmek gelmiyor içimden.

yellow angel

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2007
154
19
Evet arkadaşlar bende Buket hanıma bakım yaptırdım. Kadın değişik bir bakım yaptı ama seceremi saydı. Boşanmış olan arkadaşımı ve onunla ayrıldığımızı bildi. Zaten en etkilendiğim şey fala ayrılmışsınız canım diyerek başlaması oldu. Bugün 21. günüm işlem yaptık Valla ben inanmıyordum ne yalan söyleyeyim ama barıştık. Size evlilik yok dedi. Bu baya canımı sıktı. Ama inşallah bunu bilmemistir.Cunku kaldiramam. Ama kadından korktum nasıl bu kadar tarihler falan tuttu. Ben şok. 200 lira biraz fazla ama pazarlık yapmıyor malesef. Zaten sana istesemde 3 aydan önce bakamam dedi. Bende işlem ve bakıma biraz harcadım herhalde 3 aydan önce batıramam 😅

AlishaLokii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2020
1
0
Kızlar Beylikdüzü Serpil'in numarasını verebilir misiniz? Yeni üyeyim bu arada sırf bunu sormak için hesap açtım.

Jewels_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2016
2.329
4.549
Evet arkadaşlar bende Buket hanıma bakım yaptırdım. Kadın değişik bir bakım yaptı ama seceremi saydı. Boşanmış olan arkadaşımı ve onunla ayrıldığımızı bildi. Zaten en etkilendiğim şey fala ayrılmışsınız canım diyerek başlaması oldu. Bugün 21. günüm işlem yaptık Valla ben inanmıyordum ne yalan söyleyeyim ama barıştık. Size evlilik yok dedi. Bu baya canımı sıktı. Ama inşallah bunu bilmemistir.Cunku kaldiramam. Ama kadından korktum nasıl bu kadar tarihler falan tuttu. Ben şok. 200 lira biraz fazla ama pazarlık yapmıyor malesef. Zaten sana istesemde 3 aydan önce bakamam dedi. Bende işlem ve bakıma biraz harcadım herhalde 3 aydan önce batıramam 😅
Tam olarak nasıl tarihleri bildi açar mısınız?

Yukarı Alt